DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Konya konseri çok güzel geçti.. :D Kalabalık güzeldi saat ilerledikten sonra biraz azalsa da..Tek kötü yanı ortam biraz havasızdı onun dışında güzeldi her şey..Kısacası DeM yine performansıyla göz doldurdu.. ;)

DeM'i yolcu ettik ama biz doyamadık.. :( Enkısa zamanda bidaha bekliyoruz.. :) En sevdiğim grup,biricik DeM'im benim çok sefiyorum sizi.. :p Başarılarınız daim olsun..

gece saat 5 :? yorgunluktan geberioruz hepimiz muhtemelen.. süperdi arkadaşlar başka yorum yapamıyorum..zate yapamam beynim zonkluo :LOL: :LOL: ( caann!!!beni seç abi!!! ;) :LOL: )

DeM i sevooz leeennnnn

heheh..ben evliyim kusra bakma :p

abi uykusuzluktan oluyorum simdi girdim eve saolsun transporter eve kadar birakti ..yarin bomba resimleri koyucam buraya ozellikle konyadaki barin havalandirmasinin resmin koyucam ki hayatimda ilk defa nefes alamama korkusu yasadim 1 metre yanimdaki adami goremiyodum sigara dumanindan hehehe

Havalandirma problemleri olabiliyor mekanlarda tabii zaman zaman, biz gayet memnun kaldik sirilsiklam kalsak da zevkli bi konserdi. Kosullara dayanip, bizi dinleyen herkese cok tesekkurler.

14 Ekim Cumartesi yani bugun saat 21:30da Biziz'deyiz yine bekliyoruz herkesi.

DeM e herşey için teşekkürler. Çok eğlenceli bi yolculuktu..Ufak bi Ankara Turundan sonra biz 6 buçukta eve varabildik :) herşeye rağmen çok eğlenceliydi, Dem her zamanki gibi mükemmeldi ne istediysek çaldı :p :) Sonunda Can lada tanışabildik.Nice konserlere...

Çok çok çok şeker bir konserdi...Seyirciye,organizasyonu yapanlara,bizimle gelenlere,Promilciklere,Merve'ye vs. herkese teşekkürler...Konya'daki beklentilerimizin gayet üstünde bir konserdi ve tekrar görüşmek üzere efenim :)=

Havalandırmanın bozuk olması ve bizim deli gibi terlememiz dışında pek bir sorun da olmadı...

maresalx araba kalkmadan önce net cafede dediler 2 arada 1 derede...Dedim Turkrock'a yazı yazıyordur bu ve doğru çıktı ehueuhe :)=

Bu akşam Biziz'deyiz bekleriz efenim...

...SEVgiler&SAYgılar...

Önümüzdeki kesin olan EKİM Ayı DeM Etkinlikleri:
1) 14 Ekim CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

2) 21 Ekim CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

3) 28 Ekim CUMARTESİ @ TRT-1 @14:00 suları DeM ile yapılan bir röpörtaj
ve Serzeniş kaydı yayınlanacak.Programın adı neydi bir hatırlasak ah :) Her Zaman Gençlik idi sanırsak :)

4) 28 Ekim CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

5) 29 Ekim PAZAR @ HAYAL @ 23:00, Eskişehir

Kesin olan KASIM Ayı DeM Etkinlikleri:
1) 4 Kasım CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

2) 5 Kasım PAZAR @ HAYAL @ 23:00, Eskişehir

3) 11 Kasım CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

4) 12 Kasım PAZAR @ 19 Mayıs Üniversitesi, Samsun

5) 18 Kasım CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

6) 19 Kasım PAZAR @ HAYAL @ 23:00, Eskişehir

7) 24 Kasım CUMA @ Bronx Kurban Anma Gecesi, İstanbul

8 ) 25 Kasım CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

NOT: Bunlar kesin olan etkinliklerdir. Kesinleşen diğer konserler eklenecektir.

DeM'li kalın!!!

www.demiz.biz
www.myspace.com/demtr
[email protected]

şaka havalandirmasi
havalandirmayv4.jpg
afiş abi
afisms1.jpg

dem(Burak 4 metre)
demcl6.jpg

Önemli değil maresalx.. :p

Göktuğ Bey asıl biz teşekkür ederiz sayenizde çok eğlenceli bigün geçirdik.. :)

Fotoları,videoları bekliyoruz..

en son _merviii_tarafından toplamda 8213124245 defa değiştirildi..

Eyvallah DEM Konya'yı da gerçek anlamda DEMlediniz... Aksilikler ve sıkıntılardan ötürü üzgünüz...

Herşeyiyle güzel bir gece için Dem ve 51 Promile teşekkür ediyor ve Konya şimdiden sizleri özledi diyorum..

Konya'da şu zamana kadar dinlediğim en sağlam gruptu dem. Heralde kaçıranlar sahnelerinin övgülerini duyunca çok üzülecekler.neyse yakın bı sürede dinleyebilecez sanırım gene Konya'da.

Kravat da pek şıkmış canım :D
MF'ye yeni bir yorum getirmişsiniz :p

Yorgun geldiğimiz için sizin programın sonlarına pek konsantre olamıyoruz ama sanırım eğlenceliydi yine.
Biz şarj olmakla meşgulken görebildiğim kadarıyla insanlar keyif alıyorlardı. Önemli olan da o zaten.
Haftaya görüşmek üzere.

Sevgiler :)
MG

Not: Bakıyorum İpek de şu fotoğraf ekleme işinin piri olmuş :D

söperdi ya 51PromiL'de DeM'de harikaydı çok zevk alarak izledim ama geberiodum terden o ne havasızlıktı öle da ayrıca her iki grupla yolculuk etmekte çok zevkliydi ii güldüm tabi bide sayenizde aşkımdan fırçada yedim göktuğ abi bunu unutmayın ha:D :p neyse işalla tekrar görüşürüz saolun:)
Orkun(hani taa 9 saatlik yoldan gelen :D )

GÖKTU ABİ BENLE UÐRAŞMAKTAN YORGUN DÜŞTÜ BURDA :p

BUYRUN EFENİM BUDA HATIRA

NOT:CAN TEK KELİMEYLE SÜPERDİN SANA DİCEK SÖZ YOK KOPTUK SAYENDE YA ACAİP GÜLDÜK WAROLLLL :D TÜRKİYE SENİNLE GURUR DUYUYOR CAN :D

Geri