DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

username demiş ki:
DeM'den de AuRa'ya sevgiler saatler uyuşursa inşallah izlemeye geliriz diyerek bir duyuru yapayım en iyisi.

DeM bu haftaya mahsus olarak 21:00 civarı uzun bir aradan sonra Garage Rock Bar'da eski günleri yaad etmek adına :p

Bekleriz, görüşürüz, esen kalın DeMli kalın...

Olm gunu de belirtseydiniz keske :) cuma gunu mu yoksa bakimm :) beraber calalım eglenelim.. :D

Orion_83 demiş ki:
username demiş ki:
DeM'den de AuRa'ya sevgiler saatler uyuşursa inşallah izlemeye geliriz diyerek bir duyuru yapayım en iyisi.

DeM bu haftaya mahsus olarak 21:00 civarı uzun bir aradan sonra Garage Rock Bar'da eski günleri yaad etmek adına :p

Bekleriz, görüşürüz, esen kalın DeMli kalın...

Olm gunu de belirtseydiniz keske :) cuma gunu mu yoksa bakimm :) beraber calalım eglenelim.. :D

Evet ben de bi o kadar merak ettim, bir an cuma çalacaklarmış gibi düşünüp sevindim, heyecanlandım... Umarım cumadır, üzülürüm aksi takdir de...

DeM’in kalan Kasım ayı etkinlikleri:

6) 17 Kasım CUMA @ Garage Rock Bar @ 21:00, Ankara

7) 18 Kasım CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

8 ) 19 Kasım PAZAR @ HAYAL @ 23:00, Eskişehir

9) 22 veya 29 Kasım ÇARŞAMBA @ "Sen Olmasan da" adlı şarkımızın animasyon klibi Dream TV-Yüxexes'te

10) 24 Kasım CUMA @ Bronx Kurban Anma Gecesi, İstanbul

11) 25 Kasım CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

12) 29 Kasım ÇARŞAMBA @ Tunalı Gölge Bar, Ankara

Bu arada başka şeyler de olacak kesinleşirse falan da filan da...

Bu hafta klip küçücük bir teknik hatadan :p= yayınlanmadı haftaya yayınlanacak.Ayrıca Kasım Ayı Yüxexes sayısında da yer almaktayız.

İmzamdaki linklere de göz atınız.Youtube daki diğer DeM zımbırtılarına da göz atınız...

...SEVgiler&SAYgılar...

:beer :zipla superdinizzzz ama polis amcalarda süperdi, sessiz olma isteklerine hala guluorum ya ilk kes bi barda sessiz olun dendi :dan acaba cidden atarlarmıydı nezarete orda devam ederdik artık :metalhead neese bizi adamdan saymadıkları ve bi tek kimlik kontrollerinde gosterebildiim ehliyetime bakmadıkları için kınıorum :kaydim
onun dısında super bi sahne, eglenen gencler,.... yani DEM ;)
garage bi kendine geldi ii oldu valla bi de dem 12 abes 9 olsa hersey cok daha gusel olujak :ask ................amen....................
:elsalla :elsallaa (efet smileylara kavustum bi mutlu oldum )

yaa yine biz yine bizz :mrgreen: ama çok eğlendik yinee :metal :zipla
harikaydınız... yalnız bi daha bağırmayın yoksa görevi engellemekten hepimizi nezarete atarlar acımazlar :yaratik :kaydim :mrgreen: gerçi bizi adamdan saymadılar ama neyse :mrgreen: :p

"YİNE" için çok ama çooo...oook teşekkür ediyorum :tap: :ask görüşürüz... :elsallaa

(ben de smilelara kavuştum ben de mutlu oldum işte :p :mrgreen: )

kurban.jpg

son 3 gün!!

bensiz kurban cover night haa :cry: ben olmadan zevki çıkmaz ki ama :deli neyse kendim gelemedim ama vekilimi yolluyorum iyi bakın ipekime :evil: ;)
neyse ben yokum diye üzülmeyin eğlenmeye çalışın :twisted:
çok istiyodum ben gelmeyi yaa resmen kısmet değilmiş :cry: :cry: :cry:

Geri