DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

DeM’in Ocak ayı etkinlikleri: (Kesin olanlardır bu etkinlikler...Diğer kesinleşen etkinlikler oldukça eklenecektir!)

1) 3 Ocak ÇARŞAMBA @ Garage Rock Bar @ 22:00, Ankara

2) 5 Ocak CUMA @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

3) 6 Ocak CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

4) 13 Ocak CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

5) 13 Ocak CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

6) 20 Ocak CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

7) 20 Ocak CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

8 ) 27 Ocak CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

9) 27 Ocak CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

Bu Cumartesi önce Biziz sonra Garage'dayız...Başka konser haberleri de gelecek...

DeM'li kalın....

eheheh yeni sayfada yazasım geldiii :fikrimvar

DeM, 16 Ocak Salı günü saat 22.30 'da Kanalturk 'de yayınlanan Duygu Dikmenoglunun sunduğu "Gel de Katılma" programına konuk olacaktır.. DeM severlere duyrulur...

logo.jpg

Bugün gittiğim kafede Terk-i Diyar adlı besteniz çalıyordu. Giresun'daki bi kafenin playlistinde parçanızın bulunması sizde nası bi etki uyandırır bilmem ama 2kez izlediğim ve çok da başarılı bulduğum bu grubun parçasını km'lerce uzakta duymak beni oldukça mutlu etti. Umarım tüm yurdum kafelerinde dinleriz daha nicelerini =) Saygılar...

biz marmariste calmaya başladık..niye daha önce calmyordunuz derseniz...yeni geldimde ondan..
dinleyenlerden cok ta olumlu mesajlar alıyoruz..
iyi yoldasınız başarılar...

doğum günü tebrikleri için teşekkür ederim...

ama benim pedalımı çalan hayvanı bulursam...Boss geb7 pedalım çalınmıştır hükümsüzdür. bulanların.. off ne diom ben yaa...

aferin yaa çalana iyi cesaret okadar kişinin gözünün önünde hırsızlık yapmak zor valla. tebrikler...

shener demiş ki:

ama benim pedalımı çalan hayvanı bulursam...Boss geb7 pedalım çalınmıştır hükümsüzdür. bulanların.. off ne diom ben yaa...

aferin yaa çalana iyi cesaret okadar kişinin gözünün önünde hırsızlık yapmak zor valla. tebrikler...

aletin seri numarasını yazmış mıydın? elime düşerse dikkat edeyim. alım satım başlığına da çalıntı başlığı aç istersen,daha çok kişi dikkat edebilir böylece. geçmiş olsun, bu hırsızlık olayları malesef fazlaca çoğaldı, kime güvenir olacağımıza şaşırdık.

bu arada doğum gününmüş, kutlarım, sevgiler..

shener demiş ki:

calan kişinin pedalla olan ilişkisi hakkında temennimi biliosun :pandik ........amen.......

program süperdi "yine" ( :tap: ) çok eğlendik :mrgreen: :zipla

ama şenerin pedalına çok üzüldüm :( benim de cüzdanım gitti geçen haftalarda kimlikler falan :evil: :x çalan kişileri gerçekten tebrik etmek lazım gerçekten hattaa ben alkışlıyorum :alkıs nasıl bi cesarettir bu :?: :!: :x

neyse ben çok içlendim birden :x geçmiş olsun şener tekrar

görüşürüz ;) :elsallaa

Şenercim burdan da kutlayayım doğum gününü kardeşim :)= Giden pedal olsun alırız :)=

Yorumlar ve destek için çok teşekkürler ayrıca...

Cumartesi günü yoğun ve çok zevkli geçti...Önce Başkent Radyo'da canlı yayında idik.Sonra Biziz sonra Garage...Gelen ve emeği geçenlere çok teşekkürler...

Salı günü Yukarıda yazıldığı şekilde Kanal Türk'deyiz 22:30'da...

Başka da aklıma gelenler bu kadar...

DeM'li kalın...

...SEVgiler&SAYgılar...

bu hafta çok eğlenceliydi.... ;)
biziz de güseldi ama garage da ayrı bi güsel we eğlenceliydiii.... ;)
doğum günün tekrar kutlu olsun şener :) we pedalı çalan arkadaşa sadece yuh diorum :evil:
salı günü kanal turk te kesinkez islicez..... ;)
başarılarınızın dewamını dilerimmm :dans

rethink demiş ki:
DeM, 16 Ocak Salı günü saat 22.30 'da Kanalturk 'de yayınlanan Duygu Dikmenoglunun sunduğu "Gel de Katılma" programına konuk olacaktır.. DeM severlere duyrulur...

logo.jpg

waaay beaa işte budur alkıııışşşş , kacırılmııcak bi program olujak buna eminim başarılar ve tebrikler :taptim ( ee DEM tapılmayı hakedio diil mi :mrgreen: )

ünlü bi düşünürün bi sözü geldi aklıma :
"2007 DEM yılı olacak"
ne kadar dooru söölemiş ;)

Duygu Dikmenoğlu varken ben kaçırmazdım şahsen :p=

DeM, Yüxexes dergisi OCAK sayısı Rapor ekinde "Amatör Küme" bölümünde yer almıştır.
Bir de bu ayki Rolling Stone-Türkiye ve geçen ay ki Yüxexes'de de birşeyler varmış efenim...

DeM'li kalın...

...SEVgiler&SAYgılar...

Geri