DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Bu haftaki etkinlik programı şu şekildedir:

-> 6 Haziran ÇARŞAMBA @ 18:00 @ Gazi Üniversitesi İİBF (Direc-t ile birlikte)

-> 7 Haziran PERŞEMBE @ 21:30 @ Konya Geçit Rock Bar

-> 8 Haziran CUMA @ 22:30 @ Kızılay Gölge Bar

-> 9 Haziran CUMARTESİ @ 21:30 @ Biziz Bar

-> 10 Haziran PAZAR @ Kapı Açılış 18:00 @ BREGEAL Sene Sonu Partisi @ Biziz Bar (51 Promil ve Katharsis ile birlite)

DeM'li kalın...

10_1181071314.jpg

sizi severek dinliyorum arkadaşlar öyle seviyorum ki çocuklarımı bile dövüyorum dinlerken vallahi:)tek eğlencem siz oldunuz şu aralar;kaliteli müzik ve sağlam altyapının buluşma noktasısınız.bir mihenk taşı, bir dönüm noktasısınız müzikte.alternatif müzik eşine az rastlanan bir tür, zor ve çetrefilli bu yolu seçmiş olmanız da beni zevkten zevke koşturuyor.devam edin, sakarya belediyesi alternatif gençliği destekleme ünitesinin bana verdiği yetkiyle sizi gönülden öpüp kutluyorum

cumartesi ve hatta pazar bizizde süperdiniz (herzamanki gibi :) )yani daha ne denir ki işte DeM sonuşta ne desem boş :D zaten bilen bilio (bilmeyenler kaldıysa hala şiddetle tavsiye edilir ;) )
:arrow: bu arada pazar günü 51promille ortak çaldıınız altı şarkıda çok iyiydi provasız hem de çok tebrik ederim Can'ı Özgün&Özgür kardeşleri de... :) :) :)
ps:umarım o "ve sonraaa..." kısmında da sizle olucam eheheheheh.çok seviyorum hepinizi ii bakın çok kendinize... :roll: : :elsallaa

DeM, 1 hafta tatile geldi Ankara'ya :) ama hala sahne sahne :p Dün gece Tunalı Gölge'delerdi.Perşembe gecesi Eskişehir'de Glow Bar'dalar ve Cumartesi gecesi yine Tunalı Gölge'deler :)
Göktuğ nasıl dayanıyorsun diyenler varsa ben de hayret ediyorum :p

Yanlarındayız eheh

Her daim DeM'li kalın kalalım kalsınlar :)

dostlar herkese selam....anaaaaaaaa samed lan bu demeyin geliyorummmmm...az kaldı..birbirinizi üzmeyin arkadaşlar hiç bir şey için...burda hep söylenen bu çünkü :):):):):):)

görüşürüz

Geri