DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

ipeeeeek demiş ki:
istanbuldan bi kac foto

DSCF7673.jpg
DSCF7672.jpg
DSCF7611.jpg

veee seyirciiinin sadece bi kısmı :D
DSCF7682.jpg

hahaha ve seyircinin sadece bir kısmı yazısının üstündeki morlu şahsiyette benim.:D fotolarda çıktım ünlü oldum.:D

dem süperdi istanbulda.ama tabii biz gitar anfisinin dibinde gitar ve davul hariç ses duymadık.:D

birde o davulcu arkadaşın davuldan alıp veremediği neydi yaa.2 tane trampet patlattı, kırdı.:D daha ısınışından belliydi konserin sonunda davulda hal kalmayacağı.bence biraz tuşesine hakim olması gerekiyo.davulada yazık güm güm vurulmaz ki yaa. :p bunun dışında iyi çalıyodu ve 2 saat çalışmaya göre bayağı ii uyum sağlamıştı.:D

neyse yinede dem grubuna bakcak olursak istanbuldada süperdiniz.göktuğ bu arada konser sonras öykü ile seni aradık ama ordan oraya koşarken bir kaç kere görmek dışında pek göremedik açıkcası.yani konuşamadık sağlık olsun.İnşallah ankara'ya geldiğimde bizize gelmeye çalışcam. 20-25 gün ankarada olcam aralık sonu.neyse İnşallah o zamanlar görüşürüz.hai kib.kolay gelsin.müzikle kalın demle kalın.:D

Ahahaha :)= Falım reklamındaki adamlarınçıkarttığı ses gibi oldu :)= wuuuuuuuuuuuuwwww :)=

Teşekkür sunar sonra biraz açıklamalara geçerim...

Yüxexes'in kasım sayısında bizimle ilgili birşeyler yer almakta...

Bu Kral TV klip olayı var işte...

Kasım ayı bitiyor az kaldı :p=

Cumaları Garage Rock Bar'da saat 24:00 suları sahne alıyoruz...Biziz Bar'da Cumartesileri saat 21:00 suları sahne alıyoruz...bir kaç birşey daha gelecek sanırım...

Sonra orda burda radyolarda birşeyler var...

Sonraaaaaa İstanbul'daki konser süperdi herkese teşekkürler emeği geçen...

Sonraaaaaa sizleri çok seviyoruzzz...

...SEVgiler&SAYgılar...

Kral tv de yayınlanan en güzel klip.. :p Yapanın ellerine sağlık.. :)

Haftaya cuma DeM'in harika performansını KonuşaROCK'ta görmek istiyoruz..(Mailde de söylemiştim ama okumadı dlfkflgşfk :twisted: )

GENÇROCK 4 :arrow: 2030

OYLAAAARRRRRRRRR !!! :D

(Yarın sabah sınavım var ne işim var benim bu saatte burdaa.. :oops: )

İyi geceler millet..En büyük DeM !!! :p

Geri