DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

kral tv _dem _sen olmasanda

ehueheuheueeh ;) benim mailde okundu. . . :dans :metalhead ya ipekle ikimizin aynı anda yazdığı mailler okunmadı ama ya :cry: dem'in programları hakkında bilgiler wermişte ama neyse... zaten bilen bilio dimi ;)

:)= Teşekkür ederiz :)=

Bu hafta Garage Rock Bar'da Cuma günü saat 21:00 sularında sahne alıyoruz çünkü öbür hafta Cuma ankara'da olup olamayacağımız belli değil...Son durumun ne olduğunu da zaten burdan bildiririz...

Cumartesi de 21:00 sularında Biziz Rock Bar'dayız bekleriz...

Destekleyenlere çok teşekkürler yarışmamsı da...

...SEVgiler&SAYglar...

şu anda bizizdesiniz ben e burda oturmuş money çalışıyorum :cry:
neyse en azından dün geldim eğlendim... hopladım zıpladım :mrgreen: :zipla ayrıca "yine" mi de dinledim :tap: :mrgreen: :metalhead
göktuuu beni çok hazırlıksız yakaladın ama :oops: bi dahakine hazırlanıp gelicem mikrofonu geri çevirmicem :mrgreen: :p

hmmm bi dee çok seviom sizi :roll: :D ;)

:elsallaa

aaa hala duruomusunuz yoksa öle. 8O .. ya hade üşengeçliği bi bırakın .. alın bakiim tellerinizi elinize.. girin msg bölümüne...hah aferin... şimdi de gencrock 4 yazın ve efett 2030 a yollayın.... yaptınız dimi aaaa bakın ama çok basit işlemler bunlar be... yani öle demi fanıyız demi sewioruz demekle bitmio iş ... önemli olan bunu kanıtlamak ... ben attım bile yoksa siz atmadınız mııı??? :kızdım

angelofthenight demiş ki:
aaa hala duruomusunuz yoksa öle. 8O .. ya hade üşengeçliği bi bırakın .. alın bakiim tellerinizi elinize.. girin msg bölümüne...hah aferin... şimdi de gencrock 4 yazın ve efett 2030 a yollayın.... yaptınız dimi aaaa bakın ama çok basit işlemler bunlar be... yani öle demi fanıyız demi sewioruz demekle bitmio iş ... önemli olan bunu kanıtlamak ... ben attım bile yoksa siz atmadınız mııı??? :kızdım

:alkıs

DeM ARALIK Ayı Etkinlik Programı!

DeM’in Aralık ayı etkinlikleri: (Kesin olanlardır bu etkinlikler...Diğer kesinleşen etkinlikler oldukça eklenecektir!)

1) 1 Aralık CUMA @ Garage Rock Bar @ 21:00, Ankara

2) 2 Aralık CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

3) 6 Aralık ÇARŞAMBA @ "Sen Olmasan da" adlı şarkımızın animasyon klibi Dream TV-Yüxexes'te

4) 8 Aralık CUMA @ Kral TV - KonuşaRock Programı (Canlı Yayın) @ 22:30

5) 9 ARALIK CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

6) 14 Aralık PERŞEMBE @ Tunalı Gölge Rock Bar, Ankara

7) 15 Aralık CUMA @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

8 ) 16 Aralık CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

9) 22 Aralık CUMA @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

10) 23 Aralık CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

11) 29 Aralık CUMA @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

12) 30 Aralık CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

--> DeM @ Dream TV - YÜXEXES Programı!

06 Aralık 2006 ÇARŞAMBA akşamı Dream TV’de yayınlanan Yüxexes adlı programda "Sen Olmasan da" adlı şarkımızın animasyon klibi yayınlanacaktır.

--> DeM @ Kral TV - KonuşaRock Programı!

8 Aralık 2006 CUMA saat 22.30 ’da Kral TV’de yayınlanacak olan KonuşaRock adlı programda DeM grubunu canlı yayında izleyebilirsiniz.

Bu haftalık Garage programımız iptal mecburen...Ama Cumartesi 21:00'de Biziz Bar'dayız...

Destekleyen herkese çok çok çok teşekkürler!!!

Başka gelişme var mı şu an hatırlayamıyorum :)=

DeM’li kalın...

...SEVgiler&SAYgılar...

Geri