DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

dem gerçekten baya başarılı bir grup. barışarocktaki performansları çok iyi değildi bence. heyecanlanmış olabilirler :) ama iyiydiler. başarılar diliyorum!
kendi sitemde de sizin konunuzu açtım :)

Barışarockta çıktığımızı hatırlamıyorum. Bir karışıklık var galiba

Bu gece (sabahın erken saatlerinde) Garage'da olacağımızı hatırlatmakta fayda görüyorum tekrar herkese iyi barramlar + yeni yıl.

wbyeniyil1da6.jpg

cuma garage güseldi cmtsi bizizde boş olmasına göre eğlenceliydi ama kısa sürmek zorunda kaldı içimizde kalsa da birascık... ama biz bize bizizde eğlendik :LOL:
bugün de sabaha karşı sizle yine eğlences ...
herkesin yeniyılı kutlu olsun...ayrıca bayramınız da mutlu olsun....
2007 dem yılı olması temennisiyle.... ;)

demyeniyil1uq8.jpg

(Buarada bilmediğim bişi mi oldu :roll: Benim haberim yok da..Zaten belli oluyodur dimi.. :p )

informadojf4jx1.gif
2007 DeM yılınız kutlu mutlu olsun başarılarınız daim olsun !!! Nice mutlu DeM'li yıllara.. :D

Bide iyi bayramlar..

10_1167776234.jpg

Nice yıllara birlikte...Sizleri çok seviyoruz...

Ayrıca Yılbaşı gecesi çok eğlendik süperdi :)= Sevgili Kakao'nun basçısı İskender ve davulcusu Serkan'a ayrıca Raindog'dan Yusuf!a çok teşekkürler...

2007 hepimizin yılı olacak inşalla...

DeM'li kalın...

...SEVgiler&SAYgılar...

Dün davulcunuzla dolmuşta tanıştım tamamen tesadüf oldu provaya gidio biraz sohbet ettik konustuk gercektende cok cana yakın bi insandı....

2007 yılında başarılar hep yanınızda olur umarım....

abi sahneyi çok güsel kullanıyorsunuzçbaşarılısınız.volkan göktug ve dierleri seviorm sizi abi.başarılarınızın devamını dilerim.sizi daha iyi yerlerde görmek istiyoruz.mutlu seneler.

Geri