DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

_merviii_ demiş ki:
10_1176666742.jpg

Türkiye 'nin en gözde iki grubu Duman ve Kurban elemanları şu sıralar vatani görevlerini yerine getirmek üzerine askerliklerini sürdürüyorlar. Geçtiğimiz günlerde tekrar bir araya gelen ve büyük bir sükse yaratarak hayranlarını sevindiren Kurban ve Türk Rock müziğinin vazgeçilmez isimlerinden tüm kesimlerden büyük beğeni toplayan Duman grubu parçaları ile doyasıya eğleneceğimiz bir gece bizleri bekliyor.

Duman ve Kurban şarkılarını canlı dinlemeyi özlediyseniz bu gece tam sizegöre. 19 Nisan PERŞEMBE akşamı Ankara'nın gözde mekanlarından Biziz Rock Bar' da gerçekleşecek Duman & Kurban Cover Gecesine hepiniz davetlisiniz.

:zipla

itü rock ta gercekten iiydiniz...itülüler yani biz inekizdir efet bunuda biliris ama bise bi baskasının sölemesinden kıl kaparıs ... orası itü öle inek minek gibi koç koyun esprilerinden pek haz etmesler benden sölemesi ki bi daha tekrarlanması gibi bi yanlış olmassa cok daha güsel bi ortam olabilir...
bunların dışında cidden ii bi performanstı..hava biraz daha ii olsa daha güsel olabilirdi...

bundan sorası için basarılar hepinizeee

Nisan ayı kalan etkinliklerimiz:

17) 26 Nisan PERŞEMBE @ Hacettepe Üniversitesi "HÜRockFest'07" @ 13:00, Ankara

18) 26 Nisan PERŞEMBE @ Geçit Rock Bar @ 21:00, Konya

19) 27 Nisan CUMA @ Kızılay Gölge Bar @ 24:00, Ankara

20) 28 Nisan CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

21) 28 Nisan CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

DeM'li kalın...

perşembe günü çok güzeldi çoo..ook eğlendik :zipla cuma günü eve gittiğim için yazamadım gelir gelmez belirteyim dedim :mrgreen: elinize dilinize sağlık görüşmek üzere efendim :elsallaa

nerden başlasam ne desem bilemedim ama sanırım herşey için çok teşekkür ederek başlamam mantıklı olur :)
bi insanın bi gecede kaç kere sahneden doğum günü kutlanır bilmiyorum ama benimki baya çok oldu sanırım :D çok sevdiğim KRYPTONİTEı benim için söylediğiniz için hepinize çok teşekkür ederim ama özellikle MEDS'i söyledii için Volkancııma (ehehehe ben de "beeybiii" dedim ama :p ),WICKED GAMEi çaldıı içinde Göktuğa çok teşekkür ederim (bundada yardımlarımız oldu Volkana back vokalde :p ),bi de sober için Gonjacııma... :D İpekciime Cerenciime...
yaaa daha fazla uzatmadan şöyle özetlesem güzel olacak sanırım:herşey için hepinize çokk teşekkür ederim ve Şenerciim Umutcuum Volkancıım Göktuucuum hepinizi çokkk ama çok seviyorum :) birlikte nice nice senelere umarım :) hepinizi kocaman kocaman öpüyorum...
kardişniz :p ,asistanınız :) ...
Sinem...

19 nisan ki organizasyon çok eğlenceli ve çok güseldi...emeği geçen herkese çok teşekkürler... ;)
konya geçit rock bar daki program cidden çok ama çok deişik kıpır kıpır kısacası çok güseldi... ;)
ankaradaki programlardan bahsetmeye gerek yok gelenler biliodur zaten ;)
her daim demLİ kalın kalalım kalsınlar... :!: :!:
BU ARADA HACETTEPE DE ESTİNİZ ;)

afi351sonpk3fy4.jpg

Selamlar,

Bitlis Konaç Köyü Merkez İlköğretim Okulu'na yardım amaçlı düzenlenen konserimizde DeM grubuda sahnede olacaktır.

Bu gecede sahneye çıkan tüm gruplar, hiç bir ücret talep etmeden bizlerle birlikte olacak.

Ankara'nın en iyi gruplarının sahne alacağı bu gecede sizleride aramızda görmek isteriz.

DeM satt 19:00 civarlarında sahnede olacaktır.

Bu geceye katılacak olan arkadaşlardan, kitap, defter, kalem gibi her türlü eğitim materyali, 6-12 yaş grubuna hitab eden kitapları bizimle paylaşmalarını rica ediyoruz.

Unutmayın !! o çocuklar da bizim çocuklarımız ve onlarında insana yakışan şartlarda eğitim görme hakları var. Ve bizler yani abi ve ablaları onlar için birşeyler yapmalıyız.

Ayrıca yarın akşam saat 21:00 de 99.1 frekansından yayın yapan Radyo X'e konuk olacak ve kampanyamızla ilgili bilgi vereceğiz.

Her türlü desteğiniz için sonsuz teşekkürler,
Sevgiler ve Saygılar.

Yer : Pirates (Emek 4.Cad.)
Tarih : 5.Mayıs Cumartesi
Saat : 18:30
Giriş : 10YTL

Makine programının ilgili bölümü
http://www.youtube.com/watch?v=7kzS4dZqvys

***Bu organizasyona herkes destek olmalı ve tebrik ediyoruz kendilerini.Biz de elimizden geldiğince çorbaya tuz katmayı umuyoruz.

Ayrıca;

---> DeM MAYIS Ayı Etkinlik Programı!

1) 3 Mayıs PERŞEMBE @ Geçit Rock Bar @ 21:00, Konya

2) 4 Mayıs CUMA @ Kızılay Gölge Bar @ 24:00, Ankara

3) 5 Mayıs Cumartesi @ Pirates Bar "Bitlik Konaç Köyü İlköğretim Okulu Yardım Konseri" @ 19:00, Ankara

4) 5 Mayıs CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

5) 5 Mayıs CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

6) 6 Mayıs PAZAR @ Grand Ring Hotel "Antalya UniFest'2" @ 20:00, Antalya

7) 9 Mayıs ÇARŞAMBA @ ODTÜ Stadyumu "21. ODTÜ Uluslararası Bahar Şenliği" @ , Ankara

8) 10 Mayıs PERŞEMBE @ Geçit Rock Bar @ 21:00, Konya

9) 11 Mayıs CUMA @ Kızılay Gölge Bar @ 24:00, Ankara

10) 12 Mayıs CUMARTESİ @ Gölbaşı "Gazi Üniversitesi Geleneksel 3. Uçurtma Şenliği" @ 15:00, Ankara

11) 12 Mayıs CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

12) 12 Mayıs CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

13) 17 Mayıs PERŞEMBE @ Geçit Rock Bar @ 21:00, Konya

14) 18 Mayıs CUMA @ NCITY AVM Konser Alanı "Rock N CITY" @ 17:00, İzmit

15) 19 Mayıs CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

16) 19 Mayıs CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

17) 23 Mayıs ÇARŞAMBA @ Geçit Rock Bar "Kurban & Duman Cover Night" @, Konya

18) 24 Mayıs PERŞEMBE @ Geçit Rock Bar @ 21:00, Konya

19) 25 Mayıs CUMA @ Kızılay Gölge Bar @ 24:00, Ankara

20) 26 Mayıs CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

21) 26 Mayıs CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

22) 31 Mayıs PERŞEMBE @ Geçit Rock Bar @ 21:00, Konya

NOT: Bunlar kesin olan etkinliklerdir. Kesinleşen diğer konserler eklenecektir.

DeM'li kalın!!!

www.demiz.biz
www.myspace.com/demtr
[email protected]

DeM DeM...

haftasonu yaklaşmakta cuma cumartesi dem le eğlenme zamanı gelmekte ;)
e tabi konyadakiler daha erken dinleme şansına sahip perşembe yani bugün dinleyebilcekler...
her daim DeM'li kalın kalalım kalsınlar.... ;)

Arkadaşlar,

Dün akşama sizinle start verdik, emeğiniz için çok sağolun... Sizinle olmak sahnede sizi izlemek ve desteğinizin bizimle olduğunu bilmek çok güzeldi.

Sevgiler,

DeM MAYIS Ayı Etkinlik Programı!

1) 3 Mayıs PERŞEMBE @ Geçit Rock Bar @ 21:00, Konya

2) 3 Mayıs CUMA @ Garage Rock Bar @ 21:00, Ankara

3) 4 Mayıs CUMA @ Kızılay Gölge Bar @ 24:00, Ankara

4) 5 Mayıs CUMARTESİ @ Pirates Bar "Bitlis Konaç Köyü İlköğretim Okulu Yardım Konseri" @ 19:00, Ankara

5) 5 Mayıs CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

6) 5 Mayıs CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

7) 6 Mayıs PAZAR @ Grand Ring Hotel "Antalya UniFest'2" @ 20:00, Antalya

---------

8 ) 9 Mayıs ÇARŞAMBA @ ODTÜ Stadyumu "21. ODTÜ Uluslararası Bahar Şenliği" @ 17:30, Ankara

9) 10 Mayıs PERŞEMBE @ Geçit Rock Bar @ 21:00, Konya

10) 11 Mayıs CUMA @ Ankara Üniversitesi Bahar Şenlikleri @ 18:00, Ankara

11) 11 Mayıs CUMA @ Kızılay Gölge Bar @ 24:00, Ankara

12) 12 Mayıs CUMARTESİ @ Gölbaşı "Gazi Üniversitesi Geleneksel 3. Uçurtma Şenliği" @ 15:00, Ankara

13) 12 Mayıs CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

14) 12 Mayıs CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

15) 15 Mayıs SALI @ Erciyes Üniversitesi Bahar Şenlikleri @ 12:00, Kayseri

16) 16 Mayıs ÇARŞAMBA @ "Akademi Fest" Gazi Üniversitesi İİBF Bahar Şenlikleri @ 16:00, Ankara

17) 17 Mayıs PERŞEMBE @ Geçit Rock Bar @ 21:00, Konya

18 ) 18 Mayıs CUMA @ NCITY AVM Konser Alanı "Rock N CITY" @ 17:00, İzmit

19) 19 Mayıs CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

20) 19 Mayıs CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

21) 23 Mayıs ÇARŞAMBA @ Geçit Rock Bar "Kurban & Duman Cover Night" @, Konya

22) 24 Mayıs PERŞEMBE @ Geçit Rock Bar @ 21:00, Konya

23) 25 Mayıs CUMA @ Kızılay Gölge Bar @ 24:00, Ankara

24) 26 Mayıs CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

25) 26 Mayıs CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

26) 31 Mayıs PERŞEMBE @ Geçit Rock Bar @ 21:00, Konya

NOT: Bunlar kesin olan etkinliklerdir. Kesinleşen diğer konserler eklenecektir.

DeM'li kalın!!!

www.demiz.biz
www.myspace.com/demtr
[email protected]

Dem grubuna DEsibel gurubu olarak başalarılar diliyoruz taa alanyalardan. Göktuğ bey merank etmeyiniz bi alanya konseri organize çalışmalarım devam edio :D bizde yaptığımız demo ile turkrock ailesine katıldık bunu bildirmek istedim..

www.desibel.anatolianrock.com'dan demolarımızı dinleyebilir.

http://rapidshare.com/files/29949131/Desibel-Senin_Eserin.rar linkinden bestemizi indire bilir ve

http://www.turkrock.com/post1239306.html#1239306 linkinden de turkrock forumumuza ulaşabilirsiniz

Geri