DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

olimposta harikasınız!!

göktuğ izlediğim en mükemmel performanslardan biri senin ya.. sahne yetmiyo sana!

umarım istanbulda da takip ederiz sizi.. daha büyük kocaman sahnelerde :)

konyaya döndük ama aklım sizde kaldı valla ne yalan söyliyim.. geçit barı da takip edicem burda olduğum süre içinde :)

demi takibe aldııkk!!

Olimpostaki herşey için teşekkürler yaşanılan güzel anılar için...
umarım daha iyi yerlerde görürüz sizleri "HEPBERABER" en yakın zamanda görüşmek üzere mesela tool konseri olabilir :)

biliyosunuz bu sezon gechit yine aciliyo gelmeyi dusunuyomusunuz goktug umarim sizi yine dinleme imkanim olur gercekten ses cok farklı inis cikislarla insani alip goturuyo gercekten tekrar tekrar ve hep tekrar :D gormek ve dinlemek isterim gelin olurmu ankdada dinlicem umarim ama suan nerde ciktiginizi bilmiyorum goktug ve volkan ikinizide coook seviyorum tabi dierlerinide ama volkanin birascik ayri yeri var bekliioruuus bee goktug kolay gelsin :D :D :D

DeM'den herkese sevgiler!

Bir güz çocuğu olan DeM 4 yaşında ve daha da büyümeye devam edecek bugüne kadar esirgemediğiniz sevginiz&desteğiniz sayesinde.

"2007 DeM yılı olacak!" denmişti ve son gaz olmaya devam ediyor.Güzel şeyler hepimizi beklemekte.

Herkese sonsuz ama sonsuz teşekkürler!Yakında herkesi yine en ön saflarda bizi izlemeye ve dinlemeye bekliyoruz.

DeM'li kalın!

DeM ailesi.

valla yukardaki polemikleri okudum ben de bir müzisyen olarak dem isimli bu arkadaşları çok takdir ediyorum çabalarından dolayı.Reklam çalışmaları çok başarılı kendilerini tanıtmayı en iyi şekilde yaptılar diye düşünüyorum.Göktuğla şahsen tanışmışlığımız yok ama dinledim bence sesi güzel ve iyi kullanıyor.Yaptığı doğaçlamalar konusunda başarısız olacağını da pek sanmıyorum.Güzel işler yapmalarını temenni ediyorum grup olarak günün birinde tanışırız umarım çünkü uygulanan politika ve felsefe olarak sizi örnek alıyoruz.Sonuna kadar başarılar:D
P.s: yazdıklarımı şöyle bi okudum da popstar yarışmalarındaki juri eleştrilerine benzemiş :D
ama içimden geldi bunları yazmak tekrar başarılar ;)

bir gün gecikmeli yazıyorum kusura bakmayın :(
ama olsun şimdi hep beraber ne diyoruz??? ;)
İYİ Kİ DOÐDUN DeM İYİ Kİ VARSIN DeM .. :!:
NİCE NİCE YILLARA HEP BERABER DeM... :!:
HER DAİM DeM Lİ KALIN KALALIM KALSINLAR... ;) ;)

Geri