DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Bu grup benim bildiğim kadarıyla da cover grubu :p=

Neyse yakında hepsini doya doya anlatırız zamanı gelince :)=Efenim DeM ve sevgili arkadaşlarımızdan oluşan Grup YAÐMUR bu hafta Gazi Üniversitesi ANA Kampüs'te BABA gibi bir organizasyonla karşınızda olacak!!!


=====ÇEVRE VE ORMAN BAKANLIÐI=====

DeM ve GRUP YAÐMUR ORMAN VE ÇEVRE BAKANLIÐI İLE ORTAK BİR SOSYAL PROJEYE İMZA ATIYOR !! ÜNİVERSİTELERDE YAPILACAK OLAN BU ORGANİZASYONA TÜM MÜZİK SEVERLER DAVETLİDİR! PROGRAMDA AYRICA KONSERLER DIŞINDA ÇOK ÇEŞİTLİ AKTİVİTELER DE YER ALMAKTADIR...

--ORMAN GÖNÜLLÜLERİ GENÇLİK ŞÖLENİ--

ÜNİVERSİTE KONSERLERİ

İLK KONSER :19 MART CUMA

YER : GAZİ ÜNİVERSİTESİ ANA KAMPÜS

SAAT: 16:00 sularıYani 19'unda 0312 Bar'da çalmayacağız ama diğer hafta aynen devam efenim...


http://www.myspace.com/goktugsahin ve http://www.myspace.com/demtr adreslerine göz atıp üyeyseniz bizi eklemeyi de unumayın...
Görüşmek üzeree...
 
E

ETP

goktu-sahin-musikisi-poster.jpg
1999 yılından beri müzik sektöründe hatrı sayılır bir kitleye ulaşan DeM ve Soulitary gruplarının vokalisti olarak tanıdığınız Göktuğ Şahin, müzik kariyerine artık solo projesi olan "Göktuğ Şahin Musikisi" ile devam etme kararı aldı. Eski DeM bestelerinin yeni düzenlemeleri ve yepyeni besteler ile albüm kaydında olan Göktuğ Şahin, Mart ayında çıkaracağı "Dem" adını verdiği ilk albümü ile Türk Rock piyasasına alternatif bir isim olarak girmeye hazırlanıyor.

Gerçekten müzik ruhuyla, müzik için yaşayan biri olan Göktuğ Şahin'in amacı her zaman herkes tarafından dinlenebilir bir kimliği olan ama piyasa kaygısı gütmeden kaliteli müzik yapmaktır; vermeye çalıştığı mesajlar ve hisleri olabildiğince çok insanla paylaşabilmektir; canlı performanslarda o büyüyü ve teri hep birlikte hissetmektir!

Göktuğ Şahin Musikisi:
Göktuğ ŞAHİN - Vokal / Gitar
Barış YETKİN - Davullar
Öyküm ÖZTÜRK - Elektro Gitar / Geri Vokal

www.goktugsahin.com
www.facebook.com/goktugsahinmusikisi
https://twitter.com/goktugsahin/
gsm@goktugsahinmusikisi.com
 
E

ETP

Albümümüzün çıkış şarkısı olan FIRTINA'nın video klibinin ilk gösterimi bugün saat 17:00-18:00 arası Dream Tv'de yayınlanan Müzik Hattı programında yapılacaktır!
 
Hatırlarmısın bilmem ama bizim ilk konserimiz olan rock alive #12 konserini ayarlamıştın bizizde ve bize çok yardımcı olmuştun... Müzisyen kişiliğini de her zaman takdir etmişimdir hem DeM ve Soulitary grupları vasıtasıyla seni hep takip ettim.. Solo projende başarılar ve bol şanslar diliyorum.. Zamanlama çok iyi. Umarım iyi bir çıkış yaparsın ;)
Başarılar Göktuğ abi...
 
Üst