DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

cyberknight, :) yok be hacı. aşksızım bu ara.

serzeniş adlı parçanızın iki ayrı versiyonunu da indirdim. yalnız terk-i diyar kadar başarılı olmadığını düşünüyorum. terk-i diyar'da vokaller falan çok başarılı bu arada. onun içinde ayrıca tebrik ederim...

Teşekkürler :oops:
Benim de favorim Terk-i Diyar...Ama renkler zevkler tabi.Umarım hakettiği yerlere gelirler...Ha yeni besteler de yakında kayıt edilecek...
Sevgiler&Saygılar...

bu mesaj forum kurallarına aykırı öğeler içerdiğinden,yönetici tarafından silinmiştir...lütfen forum kurallarını tekrar okuyunuz bu son uyarı!

Herkesin bayramını DeM ailesi olarak kutlarız!!!Umarız herkes mutlu olur,huzur dolu olur, vb. tüm güzel dilekler...
Sevgiler&Saygılar...

Teşekkür ederiz efendim. Bizlerde sizlerin bayramınızı en içten dileklerimizle kutlayıp, sonsuz başarılar temenni ediyoruz ;)

üf be volkan amma negatifsin...
bak benimde kakılı sonavımvar önümüzdeki hafta hiç telaş yapıyomuyum?
yapmıyorum..
neden??
çünkü telaş yapınca hiç bişey olmuyor efendim..

ozman negerek iç sıkıntısına?

Benim de var nedir yani :)= Hem de Ekonometri sınavım.Ödevlerim de var nedir yani :)= Hem de Labour Market :p=

Adamın özünde var :)=
Tekrardan bayramı kutlu olsun herkesin...

not:Yeni besteler geliyor.Sanırım güzeller :p=

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler