DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Saolsun gelen herkes.Bundan sonra her Cuma 22:00 suları Biziz'de sahne alıyoruz.
ilk performansımıza gelince ilk konsere göre cidden iyiydi ama yine ses sistemine bir şey oldu ve 2. şarkıda sahneden inip 20 dk beklemek zorunda kaldık :)= Boy abdesti alın diyorum bunlara ama dinlemiyolar beni:p=
Herkes bekleriz...

valla haklısın abi benden kaynaklanmıştır aslında hala korkunç disiplinsiz çalıyoruz ama gittikçe lezzetli bişiler çıkacak eminim en azından daha fazla çalışıcaz

Bence sorun dsiplin falan değildi stajlar ve yaz okullarıydı.Tabi ki daha fazla çalışacağız.Fırın fırın ekmekler yenilip kilo alınacak daha...Gözüşmek üzere...

bu ne gazz??? BU NE GAZZZZ!!!??? gözlerim yaşardı olm, özeleştiri manyaa olmuşunuz.ÇOK DOORU! böyle şeyetmek lazım gurubal olayları, biz bilemedik zamaanında.
DEM'i (them'i)çok beyeniyorum, taktirlerimi hakettiini düşünüyorum, türkiyenin gelecek waadeden sertpop grubudur kendileri gibime geliyo.YEAH!! yol alırken gök yüzüne falan felan...
bu arada kekinallahi resmin çok güzelmiş,ALLAH BELANIWERSİN!!

saybırcıım, bak nassı eşlik ettim konserde.....yaaa
YANNIZ BIRAKIRMIYIM OLM SİZİ Bİ MÜZİSYEN KAÇ YILDA MEYDANA GELİYO??!!!!......

ince ayarrr..

100 yıl ? yok olmadı o zaman müzisyenler eskiden olur derdik bitek.Yoksa gerçekten öyle mi?Gerçek müzisyenler eskiden miydi?
Saolasın kardeşim benim.Ben de sana edicem :)=

Bence gurubu Göktuğ götürüyo. Bu benim şahsi fikrim. Diğer elemanların biraz daha çalışması lazım sanki. Davulu da biraz fazla hızlı buldum. Sanki deathci de ayak uydurmaa çalışıo gibiydi. Ama genede sevdim pek tarzım olmasa da. (Yine de Soulitary dinlemeyi tercih ediorum kızmasın kimse :p)

D.E.M i de sevdim ben...Dur Göktuğ'cuğum bir Serzeniş dinliyeyim şimdi... Bir yağmur damlası olup hayat versem solan kaderime...

Saygılar....

username demiş ki:
necromancy dier elemanlar biraz çalışmalı demişsin. Peki çalışırız söz :)

Eywahh..kızmadınız ya bana? İçimden geçenleri sööledim...
Şu D.e.M le de bi albüm yapın valla tutar ya! Bugün de Serzeniş'den sonra Terk'i Diyar'i dinledim. O da hoşuma gitti... Moduma da pek uydu gece gece:) Başarılar. Cuma'ları Biziz'de görüşürüz...

yok canım niye kızalım farkındayız yani nasıl hatalı çaldıımızın çalışmamız gerek yani orası %bi milyon zaten bu işlerin bu kadar hızlı olması çok enteresan oldu 3 çalışmada sahne aldık ve barda çıkıyoruz o yüzden zaten bi tedirginlik oluyo. işalla haftaya daha sağlam oluruz şu an dağınık çalıyoruz bayaı toparlanıp bi bar grubu olabilecez işallah. ama dediin konuda haklısın göktu iyi götürüyo bu işi :) HELAL KOÇÇUUUUUUUUUUUUM!

Saol Necromancy kızardı suratım :)= Cidden grubumuzun eksiklerinin farkındayız ama işte önlem alınabilecekleri hemen alıyoruz.Mesela klavyeci aramaktayız bayadır ama ortada yok.nedense soyları tükendi herhalde?Volkan'ın da dediği gibi kısa bir sürede oldu birşeyler ve bunun nedeni sanırım grubun yeni ama grup elemanlarının enstrümanları üstündeki hakimiyetlerinin iyi olmasından.Ama bu demek değil ki sahnede acemiyiz!Cidden Them olarak bir fırın daha ekmek yememiz gerekecek.Bizleri SouliTarY'den bilen bilir zaten.Ayrıca Volkan cidden iyi bir gitaristtir.Ama sahnede ton problemleri yaşadı ve o da acemiliğini atmaya çalışıyor sahnede.Sonuçta hepimiz amatör değil miyiz?Ve herşey çalışmakla gelişmiyor mu?Ve biz de eleştiriler doğrultusunda ve ildiklerimiz doğrultusunda gereken çalışmaları yapıyoruz.
Herkese cidden çok teşekkürler!!!
p.s.:anasını satim hepimiz amatör gruplarız ve sahnede amatörlük yapınca millete nasıl da batıyor!!!

öyle canım bi zaman bakıp gülecem işte eheheh bak şimdi de gülüyorum necromancy alınma zaten sinirlendiim eleştiriler bu forumda yazılmadı forumdakilerin brief-case dışında hepsine çok teşekkür ederim arkadaşlar ilgilendiiniz için çok teşekkürler. açıkçası ben de kendimi yeterli bulmuyorum şu anda ama dediim gibi ilerde gülecem.

Geri