DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Gelen herkese çok teşekkürler cidden çok eğlendim.Size de teşekkürler sefgili grup arkadaşlarım :)= Sanırım grafiğimiz giderek yükseliyor mu ne :)=

Them e yolunda başarılar.
Ben iki haftadır bizizdeki proglarını izleme vasıtasıyla tanıdım grubunuzu ve 80 ler güdümlü ama bar için alterne olmuş bir grup imajınız var :)Birşeye dikkat ettim sahnede bence seyirciyi çok rahatsız eden dozada dönüşebiliyor laflar buna dikkat ederseniz iyi olur yani beni o kadar rahatsız etmesede zevkler ve renkler anladınız siz .Bide son birşey parçaları iyi çalabileceğiniz belli ama bu kadar yapmacık ve istemeyerek çalıyorsunuzki çok az şarkıdan zevk alınabiliyor.İlk msg ım size ama inanın burdaki tüm gruplar iyi olsun istiyorum we yanlış anlamazsınız umarım beni tekrar selamlar . Bu arada ben merih
-kolerans-

konser kötüydü, ikinci hafta deneme programı berbattı. ama son hafta fena deildi diye düşünüyorum yapmacıklık konusunda ilk 2 hafta için dediklerine katılıyorum dün biraz daha iyiydik. yapmacıklık diye bişey yok aslında alışamamışlık var denebilir. sonuçta barda ilk kez çalıyoruz. edilen laflar konusunda ben cevap vermicem ama bence gayet hoş beğenen beğenir herkese gülücük daıtamayız. onun dışında 80lerle alakamız yok sanırım ama alterci deiliz tabi tam olarak. gittikçe daha iyi olucaz izlemeye devam edin derim.

Merihcim çok teşekkürler eleştirilerin ve aradaki övgülerin için :)=
Cevap verecek olursam:
Haklısın sanırım.Orada zevk almadan çalıyor gibi gözükebiliriz.Ama Them olarak 3. sahne deneyimimizdi geçen Cuma.Ve hak verirsen biraz kasılıyoruz.Alışmaya çalışıyoruz.Ben şahsen thrash kökenli biriyim.Bu tip müziklerle de uğraşalım demem 2 yıl oldu heralde.3 hafta önce ilk konserdeki ile bu 3. sahne deneyimi arasında cidden fark var kanaatindeyim.Sahnede sarfettiğim kelimeler konusunu da tekrar gözden geçireceğim.Alterneyiz ezelden beri :p=
Önümüzdeki programlarda seni görmek ve tanışmak dileğiyle...
Şunu da eklemek istiyorum ki cidden çok saolun iyi ,kötü,kasıtlı,iyi niyetli vb... eleştiriler için!Gelişmemizde o akdar faydası oluyor ki inanamazsınız!

meraba merih ben them in davulcusu baris ya saol yorumlar içinde biraz daha çaıklayabilirmisin acaba pek anlayamadım gerçektende . ( gıcıklık olsun falan diye sölemiyorum gercekten ama gerceken anlamadım 80 ler falan veya gülücük olayını yani sahnede 80 lerden fırlamış gibi duruyoruz ve gülüyoruz diye mi raatsızlık veriyo bu ?? ) bi açıkla lütfen bizde o zaman kendimize ööle çeki düzen verelim saol gerçeknten

ya esasında işte biz metalciyiz efndim biz alternatif çalmayız veya çalsak bile ööle çalarızki işte umurumuzda olmaz falan diye bi özür yok tabi yani o bara çıktıysan köpek gibi çalacaksın hepsini + zaten bu işe kalkışmışsın seve seve çalacaksın yani bunnar bi özüür falan diil esasında ama ööle olduuna inanmıyorum yani . eğleniyoruz çünkü gerçekten elimizde3n geleni yapıyoruz sanırım. yani ilk kez bar sahnesine çıkıyo olabilriz ama bu bile esasında bi alışma dönemi gerektirmemeli bu da bi özür diildir bence işte kastırıyoruz yorumlar oldukça bizde daha iyi olacağız . hayırlısı gençler :?

Vay vay vay :)= Ama daha ön grubuz be Barış?Sonuçta ön grup olmak az biraz da olsa acemi grup demektir diye düşünüyorum.Ve cidden hızlı gelişiyoruz gibime geliyor.Herkesin biiiir tertiiii var,turur içeeeerisünteeeeeeeeeeeeee demek istiyorum :)=

ben merihin yorumunu çok beğendim aslında. çok doğru yorumlar ama barış bence yeni olmak bir özür deil tabii ki ama bu doğal yani sen okula ilk girdiğin gibi 100 tane arkadaş mı edinirsin önce bi çekingen falan olursun yavaş yavaş ısınırsın iyi ısındıktan sonra da vazgeçemessin artık di mi bence bu gruğ çok çok iyi olacak.

Ya inanın çok sevindim böyle eğer bişeylere katkımız oluyorsa.Barış 80 ler olayı dış görünüşten değil içinizde heavy ruh var e bu çok aşikar o yüzden söyledim ve yakışıyor size; bunu da sezersin işte sezdim bu rahatsızlık verici olamaz zaten; gülmenizde değil sorun eğleniyoruz orda hepimiz.Ama benim dediğim mesela dün den örnek vereyim mesela hani işte placeboya falan laf sokmak falan gereksiz geldi ya sevmiyosanız hani koymayın playliste o şarkıyı çünkü oraya o şarkıları seven adamlar geliyor ben zaten şunu farkettim önde zaten güzel bir kitleniz var ama onların dışındaki insanları da müziğinize çekerseniz daha iyi olur yanlış anlamayın ama bar piyasasında yıllardır çalınan parçalar maalesef fixlenmiş .E bunu zaten oturtmuş gruplar var sizde daha karekteristik şarkılar seçin ve harbiden zevk almadığınız şarkıları koymayın.Mesala HIM söylerken harbi güzel yakalıyor vokal olayı ama tabi hani piyasa bu bunu da çalmak zorundayız tadında çaldığınız şarkılar var.Tabi ben sizi şahsen daha eski zannettim çeşitli şenliklerinde odtu nun gördüm gibi o yüzden iyi bir performans bekledim belki ya hani ben orda bi istememezlik var dedim ama barış olayı çok iyi görmüş zaten benim de göstermek istediğim oydu. Çünkü ya o akşam bara geliyosun bazen bişeyler den kaçmak için ama atıyorum o adamın sevdiği bişey için yorum yapıyosun işte orda iletişim kopuyor çünkü adamda e sen kimsin diye tavır alıyor.Umarım iyi olursunuz ve ilerki haftalarda gelip izleme şansımız olur .Bu arada kötü değil performansınız sadece müzikte hep daha iyisi vardır

heeheh ya o placebo olayı kronik bişey oldu ilk konserde göktu dünyaynın en berbat şarkısı dedi every me every you için sonra biz de eleştirdik onu ya işte seven aadam vardır falan diye işte sonraki hafta dünyaynın en güzel şarkısı dedi ehehhe. yani o olay heralde biz ölene kadar sürüp gidecek. ilginç olan bişey daha var o şarkıyı çalarken sürekli hata yapıyoruz neden anlamadım sanırım şarkı da bize karşı cevabını veriyo heralde o konuda çok haklısın yani. bakalım hataya ne olacak bekleriz bu arada bi tanışalım

Geri