DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

ya siz mukemmelsiniz beyler cok eglendim yine cooooooooooooookk
uzun zaman olmuştu valla hepinizi özlemişim..
tek üzücü şey gecenin sonunda çıkan salak kavgaydı yani 1 senedir garaja gidiyorum ilk defa böyle abuk subuk bi kavgaya rastlıyorum neyse gereksiz bi ayrıntı..
Başarılarınızın devamını diliyorum arkadaşlar

bide sahnede benimle ilgili söylediklerin icin cok tesekkurler goktug ayrıca duman - bu akşamı da söylettin cok mesut oldum ühühhü
cok saol kardeşim benim

DEM GARAGE CALI PERFORMANS
pic01072lt.jpg

aaaaaa3ks.jpg

dem6rv.jpg

bu gece ben çok eylendim şahsen =) Demi izlemeyeli baya olmuştu izledik demlendik iyi geldi 😆

Göktugcum akşamki olay için geçmiş olsun diyorum...

Kolay gele başarılar ve albumu bekliyoruz ve Sevgi saygı 🙂

😀 adamı ayak üstü pataklamış herif ya 😀

Hem Dem i izlemeye geliyolar hem para veriyolar hem izleyip tepinip alkışlıyolar bide eve dönerken göktugdan dayak yiyolar 😛😛😛 Hizmette sınır tanımıyosun Göktug😛

Kavga sırasında yoktum(geçmiş olsun) ama bulunduğum süre boyunca çok eğlendim . Göktuğ' a çok teşekkürler çok uzun zaman olmuştu sahneye çıkmayalı gerçi çok kısa bir sahneydi ama o kadar zaman sonra baya iyi hissettim kendimi. Teşekkürler tekrardan. Yolunuz açık olsun. (Volkan)

end of passion play.... hey gidi hey... duyunca tuvaletten koşarak geldim valla... 🙂 her zamanki gibi bir DeM performansı oldu... ama ben son 2 haftadır gelen seyirciyi anlayamıyorum ya... değişik bi kitle oldu 🙂

arkadaşlar dem süper harika ne diyeyim başka yaa.peki serzeniş ,son,terk-i diyardan başka diğer parçalarını indirebileceğim adres var mı?

arındır beni yeni versiyon süper 🙂 dem zaten harika 🙂 valla ben anatolianrocktan çok memnunum birde inseydi daha iyi olacaktı ama olsun 🙂

Geri