Anime - Manga Konusma Alanı

daisuke_ishiwatari demiş ki:
s_hifty demiş ki:
evde dün gece çizimler denedim fena da olmadı hani serkan senle bu olaya girelim fotokopiyle çoğlatırız 50 tane ümit stüdyo ya veririz 1 milyona :D arkadaşlar konu yazabilicek birileri varsa ben bu işte ciddiyim

merak ettim cizimleri gostersene bu kadar profesyonel cizimler mi ? bunlar bole ....
ben zaten karikatür çiçiyorum manga da denedim fena olmadı elimde başka kaynaklar olsa filmler dergiler olsa kendimi geliştirip cillop gibi bir hikaye yapabiliriz bence

o haku nun verdiği site çok iyiymiş o site işime yarayabilir evde girince ben baya bir araştırıcam onu daisuke_ishiwatari konu yazabilirsen çizebilirim ben isterseniz ama baya bir zaman alır heralde çünkü baya detaylı gibi görünüyor bu arada sabah saat 6:30 da küçük golcü oynuyor gece hiç uyumadan onu izliyorum öyle uyuyorum baya geliştirmişler kendilerini tavsiye ederim

s_hifty demiş ki:
s_hifty demiş ki:
evde dün gece çizimler denedim fena da olmadı hani serkan senle bu olaya girelim fotokopiyle çoğlatırız 50 tane ümit stüdyo ya veririz 1 milyona :D arkadaşlar konu yazabilicek birileri varsa ben bu işte ciddiyim

merak ettim cizimleri gostersene bu kadar profesyonel cizimler mi ? bunlar bole ....
ben zaten karikatür çiçiyorum manga da denedim fena olmadı elimde başka kaynaklar olsa filmler dergiler olsa kendimi geliştirip cillop gibi bir hikaye yapabiliriz bence

ee iste bende merak ettim diyorum ya kotu bisi arama altindan bende ugrastigim mangam icin 1998 den beri calisiyorum o yuzden sordum cizimlerin gercekten iyimi merak ediyorum soruyorum iste ....yani sadece merak ettim.. ole adamlar var ben cizdim diye onime getiriyo nette ya git isine diyom kopya edemedigi cizimi ona slak diye cikariyorum dolasmadigim site bilmedigim adam gibi cizen manga cizeri yok denecek kadar az..bu yuzden kopya etmeyen adamlari severim karaterin orjinalitesi olsun olmasin..manga karikaturden cok farklidir bu arada merakimin sebebi birazda bu...

tamam canım ben kötü birşey aramıyorum yanlış anlama ama karikatür ün yanında kara kalem çizimlerim falanda var benim karikatüre başlamam ilk bakarak çizmeyle başlamıştı manga ylada böyle yaparım sanırım ben baya sevdim bu manga olayını sen nerdensin izmir se görüşelim

cizimini goreyim eger gercekten yariycak adamsan tanisalim cunku kalkip birsuru adam ben yardim edeyim diyo iyi guzelde cizmeyi bilen adam lazim bana ole yapcam dedimmide yapilmiyo ki herkes kolay saniyor bu seyleri lisede okul zamaninda 23 nisan resmi cizemeyen onu birakin cop adam cizemeyen kisi yardim edeyim diyodu ........ee bende laf olsun diye cizmiyorum bunlari.......o zamanda laf olsun diye cizmiyordum simdi hic cizmiyorum..... :?

ya abi en azından bir faydan dokunur bana birşeyler gösterirsin benim şu anda hiçbir güvencem yokki hiçbir çizmimde yok bildiğin gibi manga ve anime konusundada yeni yeni şeyler öğreniyorum

tama o zaman hadi sanada yardim edicez sende yardim icin 5 tusuna bas( bana ozelden mesaj at seni takildigim siteye yonlendircem..orda sana ne nasil yapilir vs.. gosteririm sonrasi senin potansiyele kaliyor bu arada yasinida yaz...)tusa bas ki bana ulas beni gunun 12 saati orda bulabilirsin....

eh be bırak tamam istemiyorum hayret birşey ya bizimde kapı gibi haku(hakkı;) ) ve serkan ımız var kardeşim :D senin msn var galiba ya anında cevap yazıyorsun

iyi kardesim takil ole o zaman ........haku..... dedigin kim su mesaj atan adam mi size eski animeliri kakalamaya calisiyor adam elinde kalanlari... takil ole bisi ogrenmek istemedigin bastan belli hadi gorusuruk.....

hayret birşey sen benim yazdıklarıma dalga geçerekn cevap verirsen ben senden soğurum tabi arkadaşım hayret birşey oysaki o kadar ciddiydimki ayrıca haku nun ne bilip bilmediğini de bilmiyorsdun tek sen varsın devam et hayret birşey illa ikili tartışmaya mı sokucaksınız beni istemiyoreum bunu ya

neyle dalga gecmisim ben hic hatirlamiyorum solesene kendi kendine kuruntu neden yapiyorsun ben yardim ederim dedim kimseyle dalga gecmeye kendimi tatmin etmeye gelmiyorum merak etme...eger nete giriyorsa anime ile ilgileniyorsa,konsuuyorsa bu konuda taniyorumdur...emin ol....

haku yu tanımıyormuşsun demekki iyi sen bana yardım edicekmisin etmiycekmisin etmiyceksende saygı duy birkaç çizimimi scan letip yollarıp sana eğer arkadaşlarını sadece çizimlerine göre değerlendiriyorsan of sıkıldım ama ya

kime saygi duyayim sana mi ? sen kendin konusuyon ileri geri laflar ediyon bana... ben bisi demedim ki sana.. :LOL:

arkadaslarimi cizime gore degerlendirmem buda nerden cikti :roll: sacma yerlere cekmeye basladin iyice yazilarimi...

birlikte calisacagim adamin cizimi tabiki onemlidir iyi cop adam bile cizemeyen bi adamla calisirsam o ne ise yarar..komik olma yazilarimda bisiler aramayida birak .. :|

sen biselr cizmek istedigini soyledinki bu dekektir ki sadce arkadasligin disinda bisidir unutmaki......... iyi tamam dedim yardim edicem dedim sen ise kuruntu yaptin yazilarimidan baska anlamlar cikardin...iyi takil dedigim gibi ....ben kotu niyetle bisi yazmam...

tama o zaman hadi sanada yardim edicez sende yardim icin 5 tusuna bas( bana ozelden mesaj at seni takildigim siteye yonlendircem..orda sana ne nasil yapilir vs.. gosteririm sonrasi senin potansiyele kaliyor bu arada yasinida yaz...)tusa bas ki bana ulas beni gunun 12 saati orda bulabilirsin....
benim hiçbir kötü niyetim yoktu ama bu laf bence iğneli bir laf gibi geldi bana bu arada ben seninle çalışayım demedim bana fikir ver yardım et öğret birşeyler dedim neyse of çok uzadı bu başlık kapanamsın bari

yok tamam yalniz iste bana diger siteden ulasabilirsin onu diyorum 12 saat ordayim gun boyu tabi bilgisayar basinda degilim 12 saat ama bakiyorum 15 dakkada bir gelisme var mi diye ....o yuzden ozelden ulas bana seni oraya yonlendireyim diyorum ...

s_hifty demiş ki:

bugun getır cızımlerını goreyım lem o zman

bır fılm tavsıyesınden buluncam sımdı chost ın the shell gercı bıraz eknojı hakım konuda ama ben yınede nınja scroll tarzı fılmlerın hastası olıcam

Bir ara arkadaşımın gazıyla başladım şimdi pek ilgilenmiyorum ama yinede güzeldir.Evangelion,vampire hunter d,cowboy bebap,birşeyler daha izlemiştim ama unuttum şimdi.
Güzeldir anime seyredin :) Galiba artık orjinal vcd lerini sürceklermiş tıpkı orjinal vcd filmleri gibi

eger cok kaliteli bir manga izlemek istiyorsanız oncelikle prenses mononoke yi mutlaka izleyin ninja scroll, wonderful days, memories, vampire hunter d, spirited away, perfect blue, akira mutlaka izlenmeli. ozellikle wonderful days farklı cizim teknigiyle kesinlikle izlenmesi gereken bir kore mangası. eger bunlar yetmezse manga tadında ghost in the shell in yapımcılarından avalon diye bir film var
japon film dunyasının ekonomisinin %80 i manga yapımında donuyor eger hic izlememis olan varsa mutlaka izlesin cizgi film diyip gecemeyeceginiz muthis bir hayalgucu ve felsefe var

============================================

Arigato

Geri