Anime - Manga Konusma Alanı

fullmetal alchemist'i izlemenizi tavsiye etmiyorum daha yeni başlayanlar için çünkü çok sağlam anime'dir.bundan sonra izleyecek olacağınız animeler yanında biraz sönük kalabilir. :)

bizim okulda oluyor anime günleri her çarşamba , koskoca bir salonda yapıyoruz...her haftada başka bir anime düzenliyoruz ve inanılmaz bir sosyal ortam oluşuyor :) başka yerlerde de yapılması çok güzel tabii ki...

yürüyen şatoyu izledim ben en son güzeldi ama ruhların kaçışı daha güzeldi hayao miyazakinin iki filmini karşılaştıracak olursam ve yürüyen şatonun bazı bölümleri ruhların kaçışındakilere benziyordu..bizim okulda maalesef anime günleri yok:(ama yürüyen şatoyu okulda izledim..

rurouni kenshin(samurai-x),magic knight rayearth ve sailormoon hastası olmakla beraber(miyazakileri de kesinlikle es geçemem) şu aralar feci halde "deathnote" a sarmış durumdayım...
harika oluğunu söylemekte fayda var 8)

aahh..ahh ben sailor moon u izlemek için okuldan kaçmıştım.hatta dışardan oynamaktan geldiğimi hatırlarım sırf sailor moon için.hala izlerim youtube da.dublajsız insan daha bi zevk alıyo

DakotaRain demiş ki:
bi de NARUTO ve BLEACH vardır.biterim bu ikisine.
ya bunların mangalarını nerde bulabilirim???bilen var mı????
Kadıköy sanatkarlar sokağı ve barlar sokağında olmak üzere 2 dükkan biliyorum.bu serilerin anime'lerini bulabilirsin kesin de mangalarından tam olarak emin değilim.olmadı internetten indirebilirsin.

Yatağımı dayadığım duvara USAGİ el yazısı yaptığımı bilirim bee....

Bitiryordum Sailor Moon'a ... Hatta bir aralar rüyalara karıştı kendisi... Tek arzum öpmekti. Bir gün rüyamda öptüm. :D Ergenliğe doğru
TRT tekrar yayına soktu. Bu sefer Hentailerini aradım ayıptır söylemesi... Onları da bulduktan sonra ( o da ayrı bir güzeldi ) pek fazla ilgim kalmadı kendilerine ... Bknz : Bacım sende mi kirlendin ? De get !

Deathnote serisini izliyordum araya finaller girdi yarida kaldi. Bakalim Pc'nin HD si saglamsa geri kalanini da izleyecem. Guzel sayilir ama bazi kisimlari da beni baymadi degil.

Sailormoon daki evil karakterlerin hastasiyimdir bi de :D

Arkadaşımın aylar süren ısrarlarına rağmen izlemem diye kendisini aylarca ayar ettikten sonra sonunda Death Note u izlemeye başladım. Yukarda söylendiği gibi karakterler gerçekten çok sağlam ve tabi ki olağanüstü bir kurguya da sahip . Keşke daha önce başlasaymışım şimdi sırada One Piece var ona da bi ara el atmayı düşünüyorum. Ama şunu anladım anime olayına önyargıyla bakmamak lazım gerçekten çok güzel yapımlar var.

fordcan demiş ki:
bölüm 25 deyim herşey bittimi vari bi bitiş yaptılar ama 26 ı download yapmamak için ellerim titriyor ama kota dur diyor zordayım :)

hiç bir şey bitmedi.yeni başlıyor dicem de inanma :D ama gerçekten de bitmedi.gerçi 25ten sonra falan katılan karakterleri şu ana kadar seveni pek duymadım.yani öncekinin yerini tutamıyor.(spoiler vermiyim anlayan anladı :p )

DakotaRain demiş ki:
fordcan demiş ki:
bölüm 25 deyim herşey bittimi vari bi bitiş yaptılar ama 26 ı download yapmamak için ellerim titriyor ama kota dur diyor zordayım :)

hiç bir şey bitmedi.yeni başlıyor dicem de inanma :D ama gerçekten de bitmedi.gerçi 25ten sonra falan katılan karakterleri şu ana kadar seveni pek duymadım.yani öncekinin yerini tutamıyor.(spoiler vermiyim anlayan anladı :p )
Valla demene gerek yok çünkü izledim o gün :D
Şu anda sayılı çeviri ekiplerinden anianka dayım Chobits serisinin çevirisini bitirdim tavsiye ederim(kendim çevirdiğimden değil) :D
Ayrı ful metal panik ve ooran high clubü düzenli izliyorum 8)
Yönetici abi full metal simyacısını tavsiye etmiş bencede 10 numara anime fakat 52 bölüm yav izle ilze bitmiyor bunuda ekliyim :)
Fakat bence ilk başlanacak Great teacher onizuka olmalı o da benim en iyilerimden

fordcan demiş ki:
DakotaRain demiş ki:
fordcan demiş ki:

Valla demene gerek yok çünkü izledim o gün :D
Şu anda sayılı çeviri ekiplerinden anianka dayım Chobits serisinin çevirisini bitirdim tavsiye ederim(kendim çevirdiğimden değil) :D
Ayrı ful metal panik ve ooran high clubü düzenli izliyorum 8)
Yönetici abi full metal simyacısını tavsiye etmiş bencede 10 numara anime fakat 52 bölüm yav izle ilze bitmiyor bunuda ekliyim :)
Fakat bence ilk başlanacak Great teacher onizuka olmalı o da benim en iyilerimden

izlediğin seriler güzel baya.yalnız Ouranın animesi 26.bölümde bitiyor.mangasını okumanı tavsiye ederim.olaylar baya acayip gelişiyor son bölümlerde.herkese tavsiye ederim aslında :p

Geri