Anime - Manga Konusma Alanı

Appleseed Ex Machina diye uzun metrajlı bir animasyon filmi var.3 boyutlu olmasına rağmen anime tadı da yakalıyorsunuz ve bu da grafikleri gerçekten de sıradışı yapıyor.Baya güzel de bir senaryosu var.John Woo'nun da yapımcısı olduğunu da ekleyim.
Gungrave ve Great Teacher Onizuka serilerini indiriyoruz bu aralar.Onizuka'nın baya bir methini duydum.Finaller bitince dalıcam valla :)
Ve tabi ki de Vampire Hunter D'yi herkese tavsiye ederim.

Geçenlerde Grave of the Fireflies'ı izledim ağlıyacaklı oldum biraz.Bir çizgi film bu kadar acıklı olabilir heralde.Küçük kızın abisine "Doktor çağırayım mı" diye sorması,çamurdan pirinç topları yapması,ateş böcekleriyle mağarayı aydınlatmaları gibi ayrıntılar harikulade.

Bir de Laputa-Gökteki Kale'yi izlemiştim birkaç hafta önce.O da tam seyirlik bir film.

ben death note'u bitirdim. hatta iki filminide indirdim. ama her zamanki gibi adamlar animeyi süper yapıyolar ama filmleri fıs. hehehe ( ama ryuk ve rem'i çok iyi yapmışlar. ) süper bir anime herkese tavsiye ederim. ayrıca basilisk harika hehehehe.

Karasında görüntüsü harikadır mesela 6 ova bildiğiniz gibi.
Ama animede Kenshin derim ve tek geçerim.Ovaları bitirir beni.
Sonra school rumble yokmu gülmekten kırdırıyor gerçektende.Basilisk'i unutmama gerek tabi.
Ya anime başka birşey gerçektende ya yaz yaz bitmez.

[SOA] iyi işler çıkaran bir grup gerçektende.
Son zamanlarla anime sub grubları arttı buda sevindirici bir olay.

Bu arada Meiji FanSub olarak bizde buı alanda birşeyler yapma gayretindeyiz ;)

Uhm efendim şu sıralar
Death Note anime serisinin 2. sezonunun son bölümün de tıkandım..
Çok güzel filmdir efendim tavsiye ederim.
Film olaraktan ise Vampire Hunter D en sevdiğim anime filmdir.. İyi seyirler.

fordcan demiş ki:
jamais-vu demiş ki:
Uhm efendim şu sıralar
Death Note anime serisinin 2. sezonunun son bölümün de tıkandım..
Çok güzel filmdir efendim tavsiye ederim.
Film olaraktan ise Vampire Hunter D en sevdiğim anime filmdir.. İyi seyirler.
Teşekkür ederiz efenim 8)

Rica ederim efendim, ayrıca gerçekten ilgilenenler için claymore ve golden boy dizilerini de tavsiye edebilirim..

anime sever bayanları görmekten büyük onur ve şeref duyarım soulofanime grubu olarak bu hafta

Paralel 3
Afro samurai 1
Chobits 16 v2
İchigo ova 3

Eklendi iyi seyirler.Her pazartesi bizden haber bekleyin diyorum çaktırmadan reklam yapıyorum:)

Bu arada anianka claymore serini yapmıştı bilen bilir

Efendim afro samurai gerçekten güzel animedir izlerken zevk verir bana çeki çeni anımsatır neden acaba ehehe.
İchigo ova izlemeye çalıştım fakat efendim dikkatimi çekmedi..
Tekrar tekrar diyorum efendim..
Death Note hayranıyım.

Abi eskileri takip eden yok mu? Ben Slam Dunk'ı izliyorum şu an.9 sene öncesindeki çocuk halime dönmüşüm gibi hissediyorum kendimi izlerken.Bi ara da Dragon Ball'ları izlemeye başlayacağım.

Geri