kargo yardım

mng üniversite öğrencilerine %25 indirim yapıyodu halen geçerli sanırım, onun dışında hepsi aşağı yukarı aynı fiyata denk geliyo, fiyatı alıcağın şehre göre değişir.

adam gibi bir kutulama yapılacaksa veya en azından hardcase de gelecekse ve fiyat kaygın varsa ptt kargo tek geçerim, yaklaşık 4te1 ine denk gelecektir kargosu... mng genelde iyidir ama pahaladır da, tabi gitar riske atılacak birşey değil sağlam kutulanmamışsa sorun olabilir...

semizotu25 demiş ki:
Yurtiçi kargoda sorun yaşamadım şu ana kadar ama sakın aras ve mng yapma sorun yaşadım hep

yurtiçi kargoya gitar verdim sap ortadan kırılmış şekilde geri elime verdiler, taahhüt imzaladığım için birşeyde yapamadım, tamamen taşıma hatası, ya tekme atmışlar ya araçtan indirirken biri karpuz muamelesi yaptı yada üzerine 500 kiloluk birşey koymuşlar. Geçen yine yurtiçine gittim kılıf göndereceğim, ucuz olsun diye sigorta istemiyorum dedim, adamın söylediği şey şu, ''sadece kırılacak eşyalardan sigortayı kaldırabiliyoruz'' küfretmemek elde değil açık açık enayi yerine koyuyorlar.

dimarzio demiş ki:
semizotu25 demiş ki:
Yurtiçi kargoda sorun yaşamadım şu ana kadar ama sakın aras ve mng yapma sorun yaşadım hep

yurtiçi kargoya gitar verdim sap ortadan kırılmış şekilde geri elime verdiler, taahhüt imzaladığım için birşeyde yapamadım, tamamen taşıma hatası, ya tekme atmışlar ya araçtan indirirken biri karpuz muamelesi yaptı yada üzerine 500 kiloluk birşey koymuşlar. Geçen yine yurtiçine gittim kılıf göndereceğim, ucuz olsun diye sigorta istemiyorum dedim, adamın söylediği şey şu, ''sadece kırılacak eşyalardan sigortayı kaldırabiliyoruz'' küfretmemek elde değil açık açık enayi yerine koyuyorlar.

Bilmiyorum abi senin başına gelmiş ama benim başıma hiç gelmedi öyle birşey.O kadar gitar aldım sattım sorun oluşmadı.Ama mng kargo ile amfi getirttim adam sırası ile Sefaköy-Bakırköy-Küçük Çekmece-Büyükçekmece-Esenler-tekrar Sefaköy ve Halkalı ya(gelmesi gereken yere) geldi.Kafayı yedim resmen 3 günde geldi ayrıca.Bulamadılar.Sen gitarı case ile mi koymuştun? Sigorta olayına gelince istediğimde sigorta koyup kaldırabiliyorum ben.Oradaki adamın sorumsuzluğudur o

Yurtiçi kargo beş para etmez. Ptt kargo çok daha iyi. Eski devir bitti Ptt kargo kendisini düzeltti. 35 kiloluk malzemeyi istanbuldaki evimden alıp bursadaki evime bıraktılar. Ücret: 20TL. Çizik bile yok...

Haklıymışsınız.Daha önce Yuriçi Kargo'da sorun olmuyordu ama şimdi 3 gündür evde tıkılı kaldım bekliyorum.Kargo ha geldi ha gelecek ama kargo ile aramda 1 km var hala gelmedi yoldaymış...Yalancılar.Aman boşver bu kargoyu :)

Yurtiçi bana göre en iyisi. Bir üstü UPS :) Cidden. UPS ile amerikadan iki kere gitar getirttim (casesiz, orjinal karton kutusunda) kutuda bile çizik yoktu.

Geri