Namm 2010 Yaz Amerika Muzik Fuarindan Yenilikler

Hayatımda bukdar saçma bır mekanizma görmedim sırf gıtar kemerı ıle yapılacak mır modulasyon ve vibrasyon harekı için govdenın neredeyse yarısını hollow etmişler şahsen beğenmedim teleye floyd taksan bundan daha az saçma olurdu heralede :D :D

bu fuar işi bize pek yaramıyor. bak bak yalan kedi gibi . o aletler buraya gelecek burda 2-3 katı zamlanacak. kaç senelik alet mesa lonestarla bile tanışmak kısmet olmadı bu bünyeye daha yenisini ne yapayım :)

Şu tele mekanizması bana hoş geldi ama ağacın yarısı yok :) Yani teknoloji daha neler getirecek notayı gitara yazacağız kendisi çalacak endişem bu :(

B-bender olayını ben sevdim ya. Daha rahat bend gibi bir şey olmuş. Hoş alete benziyor, ama Mehmet'in dediği gibi içi boşaltılmış gitarın. Ne kadar iyi ton alırsın bilemeyiz denemeden.

Yani abi şu yukarıdaki videodan sonra gitar çalmayı da bırakabilirim :) Müzisyenlere para vermeyecekler abi.Gidin çello için robot yapın neden bizim gitarlara bulaşıyorsunuz ki anlamıyorum :)

Aynen müzisyenlere para vermeyecekler ama şu da var ki, insan bir Metallica konserinde, bir Sonisphere'de aldığı heyecanı, gazı bu robotlardan alamayacak hiç bir zaman. Düşünsenize; metal müziğin babası; RobotX :D Oldu mu, olmadı...

Geri