Ibanez Hardcese Kilidi nerede?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim cevap için, ortadaki açma kapama şeysinde (adını hatırlayamadım :LOL: ) diğerlerinden farklı olarak bir çember şeklinde parça var, oraya sonradan satın alınan asma kilit filan mı takılıyor yoksa kutunun kendi bir parçası var mı oraya takmak için? Ben satın aldığımda herhangi birşey yoktu.

hahahah asma kilit ha oda güzelmiş :D dandik bir kilidi var yani toka ilede açabilirsiniz. Ama asma kilit fikrini sevdim nalburdan büyükce bir asma kilit takarsanız bence süper olur :D kendi kilidini soracak olursanız oda çok basit birşey rahatlıkla bulunabilir.

Gitarı mydukkan.com'dan almıştım, kilitle ilgili mail atınca gelen cevap aynen şu:

"Hatırladığımız kadarıyla, bu hardcase de anahtarlı kilit sistemi yok. Asma kilit takılıyor olması lazım.
http://www.google.com.tr/images?um=1&hl=tr&tbs=isch:1&sa=1&q=asma kilit&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai="

Bir de google'da asma kilit diye aratıp linkini koymuşlar. Mydukkan için bayağı olumlu yorumlar duymuştum ama bu cevabı yazan müşteri temsilcisinin kafası güzel herhalde.

Kendi sattıkları ürün için "Hatırladığımız kadarıyla ..." gibi bir ifade kullanmaları da ilginç, herhalde bu ürün piyasadan kalkalı yıllar oldu ve adamlar geçmişteki bir üründen bahsediyor bu şekilde. :evil:

Geri