ankarada gitar alabilceğim müzik evleri

H

halitcan

arkadaşlar cort x6 almayı düşünüyorum ankarada hangi müzik markette bunu en uygun haliyle temin edebilirim acil cevaplarınızı bekliorum

Ben ilk gitarım olan x6 yı Pan Music'den almıştım 4 yıl kadar önce. Pan Music'te gerek girişte Yadigar bey gerek üst katında Dilşad bey hem size her konuda yardımcı olur hem de muhabbetiyleriyle 10 numara insanlardır. Gitarı aldıktan sonra da irtibatı kesmeyip her konuda yardımcı oluyorlar. (bu arada mağazayla bir alakam yok :) Müşteri olarak izlenimlerimden konuşuyorum)

solomüzik olabilir. ilk gitarımı buradan almıştım. giderseniz koray abi yardımcı olacaktır. bayındır2 sokakta aksoy çarşısının içinde.
bunun dışında pan müzik olabilir. birde bayındır 1 de tenor müziğin karşısındaki yer de (ismi aklıma gelmedi :D) cort satıyordu oraya da bakın isterseniz...

sakkkkkkııınnnn teknomüzikmidir nedir ordan almayasın ha :D floyd-rose ayarına 60 lira dedi gitara ne fiyat çeker allah bilir...

hatay sokakta zuhal var pan var bir üst sokakta gür müzik var. cortlar konusunda gür müzik yardımcı olur... planet müziğin olduğu sukakta yanlış hatırlamıyorsam

bence cort x6 alma eğer 0 düşünüyosan biraz daha para biriktir gitarı almışken 1 kere al...
mesela evlk 4 var çok severim kendisini benim gitarımdır sonra evlk 6 var ki standart 81-81 var gerçi benim evlk4 ümde 81 -85 var :D:D

Geri