Secret Window

crescent83 demiş ki:
efsome demiş ki:
izlediğim en saçma sapan jonny depp filmiydi :evil:

Lütfen bi de 9.kapı'yı izle ve en saçma hangisi öyle karar verr :roll:

vasat bi filmdi,sonunu tahmin edebiliyosun

neden herkes böyle diyo anlamadım. sinemadan anlamayan bir insan değilim ve filmi çok beğendim....
ayrıca 9. kapı da bence gayet başarılı bir polanski filmidir...

izlediğiniz her filmde kusursuz mantık aramayın arkadaşlar. sanatta mantık olacak diye bir kaide yoktur.

Stephan King bir çoluk çocuk yazarı olarak her zaman ki gibi saçmalamış, çok popülist bir korku-gerilim yazarı , çoğu kitabı da 5-6 sınıf filmler olarak vizyona ve video piyasına girdi... aman diyorum uzak durmak lazım... bu filmdeki J. DEEP oyunculuğu takdire şayan, filmin tek artısı...

Saçmalık önemli değil de , bu saçmalık çocuk zekasına hitap edince çekilmez oluyor...

crescent83 demiş ki:
efsome demiş ki:
izlediğim en saçma sapan jonny depp filmiydi :evil:

Lütfen bi de 9.kapı'yı izle ve en saçma hangisi öyle karar verr :roll:

vasat bi filmdi,sonunu tahmin edebiliyosun

yapma, sen katilin filmin sonunda o adamın çıkacağını tahmin edebildinmi gerçekten? inandırıcı değil,bence imkansız bu abartmıyorum da.tahminler yürütebilirsin ama sadece ''sallamış'' olursun bu kesin bir şey ifade etmez .)

fight club olsa tamam derim.adamın ruh hastası olduğu belli, en başta anlaşılıyor yapmacık bir dünyada yaşadığı.bence secret window çok kaliteli bir filmdi.johnny deppin gösterdiği en iyi performans diyebilirim

Çok güzel bir filmi secret window..Saçma bulunması çok saçma bence :D Sonunda yazarında o psikopatında aynı kişi çıkması mı saçma geldi ? Çoklu Kişilik Bölünmesi diye psikolojik bir hastalık duydun mu hiç ? :D

Geri