Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

0y9o.jpg

Son düzenleme:
Gibson SG > Dunlop JDF2 > Ibanez AF2 > Biyang CO10 > Boss CS2 > Ms BB > Catalinbread Manx Loaghtan > Ms Combo (Triangle ve Civil War Big Muff) > Boss GE7 > Mixer (Behringer Xenyx802) - Send > IbanezSC10 > Return - > Ibanez DE7 > Marshall MA50C
Adsız.jpg

Gibson SG > Dunlop JDF2 > Ibanez AF2 > Biyang CO10 > Boss CS2 > Ms BB > Catalinbread Manx Loaghtan > Ms Combo (Triangle ve Civil War Big Muff) > Boss GE7 > Mixer (Behringer Xenyx802) - Send > IbanezSC10 > Return - > Ibanez DE7 > Marshall MA50C
24965 eklentisini görüntüle

Fantastik birşey olmuş, eldeki herşeyi kullanmak (kapalı olsalar dahi) giriş sinyalini ve tonunu fena halde etkiliyor olmalı.
mixer yerine send-return u neden amfi üzereinden yapmıyorsunuz? Comp u drivelardan sonra kullanmak nasıl bir etki sağlıyor?

Fantastik birşey olmuş, eldeki herşeyi kullanmak (kapalı olsalar dahi) giriş sinyalini ve tonunu fena halde etkiliyor olmalı.
mixer yerine send-return u neden amfi üzereinden yapmıyorsunuz? Comp u drivelardan sonra kullanmak nasıl bir etki sağlıyor?

elimdeki her şeyi kullanmıyorum.(3 big muffta farklı eq ve karakterlerde biri çok basslı diğeri çok tiz diğeri ikisinin ortasında, boss cs2 ve biyangında tonu baya farklı boss daha basslıyken dyna comp biraz daha tiz eğer bunları kastediyorsanız.) mixerdeki fx loop paralel ve volume kontrolu var, amfimdeki seri, ibanez sc10 treble la midleri çok boostluyor ve sesi arttırıyor(bufferıda baya kötü), dengelemiş oluyorum böylece. ayrıca mixerdeki eq da işime yarıyor. Compu drivelardan sonra kullanmıyorum, kullandığımda pek hoşuma gitmedi tonu çok değiştiriyor. (fuzz face açıkken comp kullanmıyorum, fuzz face sadece black keys çalarken vs big muffta wall of fuzz sağlıyor veya çok fazla sustain istiyorsam notaya vururken açıp sustaini arttırıyorum)

Arkadaşlar, yanlış anlamayın ama, vaktinizi daha verimli kullanın bence, biraz geniş bakabilmeyi, düşünebilmeyi öğrenin.

Amerikada ya da İngilterede yaşamadım. Ama ana dilim ingilizce. Şimdi bunun nasıl olduğunu merak edeceksininiz, kafa yorup anlamaya çalışmayacaksınız, ben anlatayım. Annem kıbrıslı, ingiliz. Doğal olarak ana dilim, yani annemden ilk öğrendiğim dil ingilizce.

Ah be güzel arkadaşım. Hiç mi düşünemezsin, bu adamla bu adam aynı kişi olmasın sakın diye... Birazcık mantık, birazcık...
sanmıyorum, deyimleri ve konuşma şekli sonradan ingilizce öğrenen biri için üst düzey. yok amerikada yaşadım vs demeyin..

Tartışmayı uzatmanın bir anlamı yok aslında. Bahsedilen foruma aynı kullanıcı olarak bir entry girersin olay biter. "Hello Turkey!" yaz mesela ;)

Arkadaşlar, yanlış anlamayın ama, vaktinizi daha verimli kullanın bence, biraz geniş bakabilmeyi, düşünebilmeyi öğrenin.

Amerikada ya da İngilterede yaşamadım. Ama ana dilim ingilizce. Şimdi bunun nasıl olduğunu merak edeceksininiz, kafa yorup anlamaya çalışmayacaksınız, ben anlatayım. Annem kıbrıslı, ingiliz. Doğal olarak ana dilim, yani annemden ilk öğrendiğim dil ingilizce.

Tuvaletteydim, adamı araştırma fırsatı buldum, herif ingilterede yaşadığını yazmış..

Geri