Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

Bir aralar pedalı geçtim, rack diziyorduk, ne boş işmiş gibi geliyor şimdi.. Ben de kalabalık pedal olayından uzun süre önce yılıp basit takılanlardanım. Zaten performans işleri varsa 2 kat bela oluyor. Boss ms-3 ten çok memnunum. Efektler digital ve istenilen sıra ile kullanabiliyorsunuz. 3 tane de analog pedal için loop u var. Preset falan canlıda kullanım çok pratik.
Son tahlilde setup şöyle. Moda göre bazı pedallar girip çıkıyor ama sayı pek artmıyor.
20200301_192810.jpg
 
Son düzenleme:
ben bu konuda emin değilim. pod xt ile başladım ve şimdi helix 1700 dolar amerikada sweetwaterda. axe fm3 bin dolar. kalitelidirler herhalde.

ama butik takılmadıkça, ikinci el pedallar o kadar pahalı değil. ehx mxr gibi. bence! drri amplim var, mxr gtod, ehx od glove, mxr micro flange, crybaby, mxr carbon copy, mxr script phase 45. hepsi ikinci el, buradan ve srvden aldım.
 
o halde... digital, analogu yakalayabilir mi tartışmasını resmen başlatıyorum hocalarım. buyurun!
Yakalar mı geçer mi bilmiyorum ama dijitalin daha kullanıcı dostu olduğu bir gerçek. Analog setup'ı sade tutmadığın sürece tam bir baş belası. Ben becerebildiğim kadarıyla sade tutmaya çalışıyorum. Sonuç aşağıdaki gibi...

20200320_125704.jpg
 
Evdeki malzemelerden küçük bir pedalboard denemesi yaptım. Çok üst seviye bir şey olmadı tabii ki ama iş görüyor. Üzerine beyaz velcro bant ve altına mavi led de eklemeyi düşünüyorum. Bir - iki pedal da eklenecek yakında.
IMG_20200409_230954.jpg

IMG_20200409_230616.jpg
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler