Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

Gördüğüm en güzel boardlardan olabilir.. Cali76 Deluxe'tan memnun musunuz?
Teşekkürler. Şimdi listeme baktım da son 15 yılda MXR Dynacomp, Trex Comp Nova, Keeley 2 Knob Comp, Keeley Comp Pro ve Diamond Comp Jr kullanmışım. Kullandıklarım arasında varlığını kapatıncaya kadar hiç hissettirmeyen ve gürültüsüz, işini tertemiz yapan bir pedal. Ama Keeley Comp Pro'yu da tavsiye ederim. Bence 2 knob -haliyle 4 knob- halinden çok daha başarılı.

WhatsApp Image 2020-05-21 at 19.09.50.jpeg

Teşekkürler. Şimdi listeme baktım da son 15 yılda MXR Dynacomp, Trex Comp Nova, Keeley 2 Knob Comp, Keeley Comp Pro ve Diamond Comp Jr kullanmışım. Kullandıklarım arasında varlığını kapatıncaya kadar hiç hissettirmeyen ve gürültüsüz, işini tertemiz yapan bir pedal. Ama Keeley Comp Pro'yu da tavsiye ederim. Bence 2 knob -haliyle 4 knob- halinden çok daha başarılı.
@canartunc Ben de ekleme yapayim, philosophers tone, effectrode comp, boss cs3, tc hypergravity, wampler ego, xotic sp comp, hepsine fark atacak bir alet, ozellikle gurultu ve ton kaybi hissiyati konusunda.
IMG_20200522_004047.jpg

Son düzenleme:
Wah pedal, setup diziliminde hep gitar taraf başta olması gerektiğini görüyorum, okuyorum ama benim boss pw3 nedense kendini en iyi amfi taraf başta gösteriyor. Özellikle distortion açıkken wah range daha belirgin. Ara frekanslar tıraşlanmıyor. Gitar taraf başta clean daha belirginken distortionda wah aralığı çok kısa

Son düzenleme:
Geri