Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

image.jpg
Yeni bi kaç bişey gelecek, delay ile chorusunda yeri değişti mi yeterli olacak : )

Benim de gözüm Rc Boosterda kaldı, kaça maloldu ayıptır sorması ve nasıl memnun musunuz? :)
RC Booster'i Plutonmusic'ten aldim. Guzel bir fiyata satiliyor. Beyaz olani da severek kullanmistim ama tek gain kati olmasi dertti benim icin. Iki tane kullanmak ise biraz gereksiz masraf. Bence piyasadaki en iyi clean booster olan bi pedala ikinci gain kati eklenince de almam pek uzun surmedi. Sanirim oradan alan ilk kisi de benim.

RC Booster'i Plutonmusic'ten aldim. Guzel bir fiyata satiliyor. Beyaz olani da severek kullanmistim ama tek gain kati olmasi dertti benim icin. Iki tane kullanmak ise biraz gereksiz masraf. Bence piyasadaki en iyi clean booster olan bi pedala ikinci gain kati eklenince de almam pek uzun surmedi. Sanirim oradan alan ilk kisi de benim.
Bu SH cezbediyordu beni resmen, heveslendirdiniz :) Güle güle kullanin :)

Var. Bir sure fuzz pedallari ile kafayi yedim, sonra buna denk gelince duruldum. Elime gelen bilindik ve butik pek cok fuzz pedalini denedim. Muff ayarinda fakat daha fazla ayarlanabilir (tweakable) bir sey ariyordum cunku fuzz pedallari ampli ve gitar seciminde cok inatci. Nokta atisi oldu benim icin.
JHS muffaletta'nın da sonuçları iyi gibi gözüküyor, almalıyım diye kendimi gaza getirdim ama araştırdığımda smd board kullandığını gördüm, 230 dolara smd board ayıptır
Fotoğraflarda gözüktüğü üzere blackout effectors daha delikanlı işi pedal yapıyor, güzel pedal hoca board'unda paralansın :)
jhs-muffuletta-4.jpg

BF Musket V2 guts.jpg

JHS muffaletta'nın da sonuçları iyi gibi gözüküyor, almalıyım diye kendimi gaza getirdim ama araştırdığımda smd board kullandığını gördüm, 230 dolara smd board ayıptır
Fotoğraflarda gözüktüğü üzere blackout effectors daha delikanlı işi pedal yapıyor, güzel pedal hoca board'unda paralansın :)
72983 eklentisini görüntüle

72985 eklentisini görüntüle
Tesekkurler.

Muffaletta'yi sundugu seceneklerin cok azini kullanacagimi bildigim icin almadim. Ayrica genel olarak bir antipati mevcut bende JHS'e karsi.

Geri