LTD M-50 elektro gitar..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında bir kaç sorum daha var. Ve sizlere danışmak isterim..

Ben 10 watt kadar güçlere sahip bir bass bir de elektro amfisi alacağım. Kadıköy'de bu tür şeyleri satan dükkan biliyorsanız tarif edermisiniz.

Diğer bir sorum ise bu LTD ile yine ilgili. ESP markasının yan ürünüymüş LTD, peki LTD nerede üretiliyor kaliteli mi?

Diğer sorum ise ben bu LTD markasını sadece Beyoğlunda gördüm, buldum ve inceledim. Kadıköy taraflarında gitar satan yerleri bilen var mı? Yardımcı olurlarsa bana çok sevinirim.

Tekrar saygılarım ve sevgilerimle, cevaplarınızı bekliyorum

Kardeş şu anda ESP ve LTD gitarları yalnızca taksimde pera müzik getiriyor(ESP'nin yeni distrübitörüdür kendileri) ve kendileri gerçektende ticaret yapıyorlar, yani müşteriye para gözüyle bakıyorlar ...
Geçen gün music123'te 650$'a satılan bir LTD Ex400BD gitarı bana 1129€(euro)'ya satmaya(geçirmeye) çalıştılar uyuz oldum kendilerinden nefret ediyorum sende ordan alma bence git aynı parayla ibanez,epiphone,jackson falan al,
Ayrıca LTD M-50 hiç özelliği olmayan bir gitar tek özelliği üzerinde LTD-ESP yazması ....
İyi bir seçim yap bence aynı paraya 2. el bir gitar almaya çalış emin ol ki daha iyi bir gitar bulabilirsin.
Kendine iyi bak

:( Anladım saol yardımın için..
Peki arkadaşlar bana en fazla 420 milyon gibi bir fiyata mâl olacak elektro gitarlar olarak ne önerirsiniz. Ve dükkanları da söylerseniz yeriyle çok sevinirim. İstanbul'da olsun lütfen. Tabi birde bu fiyatlar doğrultusunda bass gitar da da yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar ikinci el istemiyorum, zaten yanımda anlayan kişide yok ve güvenemiyorumda.. Bana ya bir dükkan önerin İstanbul Kadıköy civarı ya da işte bişiler söyleyin sıfır o fiyata ne alayım. birde bas gitar içnide 4 tellide yardımcı olursanız sevinirim

O paranın birazıyla çay kahve ısmarla insanlara, anlıyan arkadaş edin. Gitar alış-veriş inide kadıköyden değil tünelden yap . 2. elde güvenebileceğin bir dükkan arıyorsan Kadıköy SRV music e bakabilirsin. Orda sana anlamıyosun diye fazladan fiyat çekmezler. Pazarlıkta yapamazsın. Rakkam ne ise odur orda.

Geri