Murat Net

Piyasada yoktur Atalay ...Belki nette bulabilirsin bir kaç MP3 ..Çok az bir ihtimal gerçi ..Ama yine de Nette Murat Net aramış olursun kafiyesi yeter.. :mrgreen:
Bu arada "nienturi" Avatarına hasta oldum hala gülüyorum..Yok böyle bir şey :LOL:

murat net iyi gitarcidir, delikanli adamdir, gitar mevzuunu yerinde ve zamaninda tetkik etmistir. az biraz pentatonik gamlarda filan solo bile attigi olmustur! Ama aslinda tabii MIT ajanidir kendisi, gitarciligi paravan bir kisilik mahiyetindedir.. Ben Murat Net'i esas Sibirya, Londra ve kopenhag'da birlikte atildigimiz maceralardan tanirim. Ajan Murat Net. Belki CIA'e gecmistir bu gunlerde.
murat net'e laf yok. :)

Şu anda refleks diye bi grupta daha çok hardrock coverlar filan yapıyolar bildiğim kadarıyla. Pentagram'daki sololar çok tahrik ediciydi; özellikle gitardan anlamadığım zamanlar koparıyodu beni(los magandos). perdelerin üzerinde hareket eden bir parmak ve öökküüüüzzzz gibi 32likleri palm mutela saydıran sinek kanadı gibi bir sağ el. tabi hakkını vermek lazım deli sweepler fln da vardı. eyyyy gidi günler eyyy...

oxxo demiş ki:
murat net iyi gitarcidir, delikanli adamdir, gitar mevzuunu yerinde ve zamaninda tetkik etmistir. az biraz pentatonik gamlarda filan solo bile attigi olmustur! Ama aslinda tabii MIT ajanidir kendisi, gitarciligi paravan bir kisilik mahiyetindedir.. Ben Murat Net'i esas Sibirya, Londra ve kopenhag'da birlikte atildigimiz maceralardan tanirim. Ajan Murat Net. Belki CIA'e gecmistir bu gunlerde.
murat net'e laf yok. :)

Da şimdi şu an nerededir o önemli...Keşke o da bir solo albüm yapsa S.Öztop, C.Köksal gibi...
Reflex'in "sen hep benimsin"in klibinde güzel bir İbanez JS'isi vardı sanırım??

net döndü demek ha..ne kadar güzel bir haber..valla eskişehir'de olmasam mutlaka izlemeye gelirdim.ancak bar performansı sürekli olacaksa, daha sonra mutlaka -ama mutlaka- gelirim..

ben de artık, "if six turned out to be nine" net dönmez artık diyordum bu alemlere..
hocam hoşgeldin..en kısa zamanda -kral tvde yayınlanmayacak kliplerinle birlikte- albümünü de heyecanla bekliyoruz..

bir daha bozkurt'la ne zaman aynı sahneye çıkarsın bilinmez... tayfun da sen de çok sevdiğim insanlarsınız...

gecenin programıma denk gelmesine çok üzüldüm...

sorduğun sorunun yanıtı da; kaldığın 6 numaralı otel odasının kapsını sert kapatma... numarayı tutan üst vida gevşemiş... herifin biri karısının dostunu yine o otelde arıyor dikkat

Geri