Pedalboard Konusundaki Fikirleriniz

o zaman izmirde ant abi var negative muzik forumda baslığı (fil analog pedal yüzeyi) var ordan ulasabilirsin kendisine istediğin boyutlarda yapıyordu en son cok işini görecektir ;)

gerci izmirden alamama nedenini bilemiyorum ama özellikle son yaptığı boardlar cok kullanıslı adaptörü herhangi bi girişten taktıktan sonra tüm cıkıslara dağılıyor yani değer izmirden aldığına :)

Ben istanbulda olmama rağmen telefonda ve mail yolu ile ANT BALCI 'ya nasıl birşey istediğimi belirtmiştim ve çok da güzel olmuştu.

Hatta o kadar dert ediyorsan sana benimkinin resimlerini atarım ikna olursun belki ;)

Bu işi benim gördüğüm kadarıyla Türkiye'de en iyi yapan odur.

Önce ağırlıklarına bak derim.Add ler Flight Case niteliğinde olduğu için bir hayli ağırdır.Günlük stüdyo kullanımı için arıyorsan önce hafiflik.stagg in boardları benim hoşuma gitmişti mesela fiyatlarıda uygun.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
swaIIowed demiş ki:
Ben istanbulda olmama rağmen telefonda ve mail yolu ile ANT BALCI 'ya nasıl birşey istediğimi belirtmiştim ve çok da güzel olmuştu.

Hatta o kadar dert ediyorsan sana benimkinin resimlerini atarım ikna olursun belki ;)

fotoğrafları atarsan süper olur aslında

• Konu Sahibi Konu Sahibi
mfikret demiş ki:
Önce ağırlıklarına bak derim.Add ler Flight Case niteliğinde olduğu için bir hayli ağırdır.Günlük stüdyo kullanımı için arıyorsan önce hafiflik.stagg in boardları benim hoşuma gitmişti mesela fiyatlarıda uygun.
bilgiler için teşekküler.haklısın doğrusu.dediğin markaları da araştıracağım.sağol

pedaltrain pt pro kullanıyorum pedalboard işi çok mühim bi konu,

şansıma ,birisi getirdi usa dan ama düzen vs çok onemli , kurulum süresi, hafifliği, taşınabilirliği, pedallara ulaşım vs, elektrik kabloları,

pedaltrain ile vodoolab pedal power 2 plus aldım. şu an evladiyelik bir pedalboardım var. şehir şehir turnelerde vs kullanıyorum sıfır sorun :)

ant abinin board ları çok fazla iyi gerçekten, almadım hala üşendiğimden ama bir gün alacağım o garanti. yurtdışından alabiliyorsan da pedaltrain vs. birsürü olay var, google yapabilirsin.

yesilbaris demiş ki:
swaIIowed demiş ki:

fotoğrafları atarsan süper olur aslında

özelden mail adresini atarsan yolliim ya da buraya da koyabilirim.

@edizkralll
bence pedalboard u dışardan getirmek ya da almak biraz gereksiz. Yani taşımaya değmez özellikle Türkiye' de kaliteli işler yapanlar varken. Olmadı bi DC Brick zaten her türlü iş görür.

Benim board ise Ant 'ın yaptıklarının eski modellerinden olmasına rağmen gayet güzel iş görmekte.

Stagg pedalboarda aklında bulunsun. Ben içine 10tane pedal sığdırdım 3lü priz dahil. Pedallar whammy, crybaby, ms 10band eq, 6 adet boss, 1 mxr boyutlu pedaldı. İlla güç kaynağıda olsun dersen antbalcı falan onlar halleder tabiki onlara bakmalısın.

Bu arada trailertrash'deki pedallar gel bana bas diyor :twisted:

Geri