Edip Akbayram

edip akbayram yıllarını muzige vermis muzik konusunda mukemmel bir insan siyasetle anılsada muzikleri iyi gazi univde okudum kardesiyle kus diye gazide edip dinliyeni doverlerdi anlayın yani siyasetle nası bir bag olustugunu

şarkılarının birçoğu çok güzel, birçoğunu da yorumlamaya çalışıyorum programlarımda zaten ama " vesikalı yarim " gerçekten apayrı bir parça.

"Ben ölürsem akşamüstü ölürüm...
Şehre simsiyah bir kar yağar yollar kalbimle örtülür..."

şiir Ataol Behramoğlu' na ait E.Akbayram güzel söylemiş...

Edip Akbayramin bir sarkisi vardi adini hatirlayamadim. Sinop ceezaevinde bir mahkum yazmisti sarki sozlerini. Bilen var mi
Konuyu acan cevap versin :) scrotestical lafim sana :))

Bize ne ?
Bizim eski komsu Ahmet Amca da benim babamin arkadasi ben cikip Ahmet Amca benim babamin arkadasi diyor muyum? Hani diyorsam uyar beni...

Sevdalara Dargınım... güzel sarkı.. Edip Akbayram (namidiger: Edi Pakbayram :D ) güzel söylüor walla.. severim kendilerni..

Edi şöyle demis: Umutsuz caresiz sallanan eller kavusulmamayı anlatıyorlar... iyi dememismi ?

Okumak icin Antalya'da oldugum zaman dinleyip huzunlenirim " Bekle bizi İstanbul". Tanıstımda moda'da... Pamuk gibi bir adam saglık problemleri var suan... Hep simdi oldugu gibi yanımızda kalır umarım...

Geri