Bursa'da Bulunan Gitar Bakım Yerleri Yardım...

• Konuyu açan akheron6
  • Başlangıç tarihi
A

akheron6

Selam arkadaşlar. Bursa Uludağ Üniversitesini bu sene kazandım. Bursayı çok iyi bilmediğimden burada gitarıma genel bakım ve ayar yapabilecek herhangi bir usta veya bakım atölyesi var mı?

akheron6 demiş ki:
Selam arkadaşlar. Bursa Uludağ Üniversitesini bu sene kazandım. Bursayı çok iyi bilmediğimden burada gitarıma genel bakım ve ayar yapabilecek herhangi bir usta veya bakım atölyesi var mı?

Hocam setbaşında "rekor müzik" var gitar konusunda iyidir orası ama fiyat konusunda her zaman pazarlık yap derim. Hemen aşağısında yaşlı ama işin ehli bir luthier var küçük eski bir dükkanı var görürsün zaten umarım kapatmamıştır sancılıydı en son. Onun dışında zafer plazaya gelmeden bir alt geçit vardır orda "mix müzik" var orasıda sağlam yerdir. Onun dışında burç pasajında bir kaç yer var ama pek tavsiye etmem hiç gitmedim. Can müzik var orası fena değil gibi. Ama mix ve rekor müzik sağlamdır. Başka yok sanırım bursada...

İnegol Çarşısı. En alt katta Kaşif Müzik var, Turgay usta vardır orda ki gitarı kız kıvamına getirir adeta. Gözün kapalı teslim edebilrsin gitarı, mükemmel bir ustadır.

Geri