yumurta kolisi

T

tamer623

ya yumurta kolisi yumurta kolisi diyonuzda nerden bulabiliriz o kadar yumurta kolisini mesela 50 tane :)

Ne yapacaksın yumurta kolisiyle ? Yalıtımsa vazgeç o sevdadan derim. Akustik düzenleme ya da günü kurtarsın vs. diye istersen de kağıt toptancıları falan oluyor küçük yerlerde, oralardan bulabilirsin. Vaktinde ben biriktirmiştim bir sürü, ama bir işe yaramıyorlar. Bu arada, daha düzgün bir Türkçe ile daha iyi anlaşılırsın ve daha çabuk cevabını bulursun.

git bakkal amcalardan birine rica et ayırsın her akşam git al... ama boşuna uğraşırsın yumurta kolisinden bi halt olsa insanlar yüzbinlerce doları stüdyo kurmak için harcamazdı...

kilosu 5 tl den aldım denedim oluo anlatım nasıl yaptığımı ama benim gibi ucuza maal etmek istiosan karton pier ustası arakdaşın olacak taib sende yapabilirsin mevzusu olan odanın mekanın içine alttan üstten sadan soldan cart curt işte yarım metre boşluk bırak iyi kötü bi duvar yap içinae ben eski halı yorgan falan doldurdum dışına yanı içine girdiğin alan orayada yumurta kolisini döşe gene duvarla arasında boşluk kalsın3 cm falan ben cıta ile yapmıştım ha bide eski garajı kullandım nedense bizim acizene mütevazi stüdyomuza giren kaşınıyordu bilmem bundan nasıl bi sonuç çıkarırsın

ha bide 50 tane ile falan bitmio o kadar kolay diil ben iyi bi sonuç almıştım ki bide garaş yerin 1 mt altındaydı :D tepede annemin gözleme pişirmek için açtığımız bi baca wardı oraya iki tane fan takmıştım arka arkaya kapıdan diilde en çok ses ordan çıkıyordu

Geri