Jennifer Garner

zafersarhosu demiş ki:
yeri geldiinde güsel,yeri geldiinde atletik,yeri geldiinde seksi bi kadın
beeniyorus ailecek :LOL:
ahh ah tabii ki yaa... eskiden cine5'te oynuyodu alias... o zamandan beri izlerken salyalarım akıyo bu kadını... hele catch me if ypu can'de gördüğümde nası heycanlanmıştım anlatamam...

madden_da_third demiş ki:
zafersarhosu demiş ki:
yeri geldiinde güsel,yeri geldiinde atletik,yeri geldiinde seksi bi kadın
beeniyorus ailecek :LOL:
ahh ah tabii ki yaa... eskiden cine5'te oynuyodu alias... o zamandan beri izlerken salyalarım akıyo bu kadını... hele catch me if ypu can'de gördüğümde nası heycanlanmıştım anlatamam...

evet evet bende görünce bi tuaf olmuştum hakkaten
neydi öyle o yaa
ama di caprio onuda kekliodu kızmıştım,ama içten içede sevinmiştim.O nası bi hisse artık :LOL:

off of bugün afişi gördüm 13 going on 30 afişini... rahat durmadım tabi kaptım hemen... :twisted: :oops:

madden_da_third demiş ki:
off of bugün afişi gördüm 13 going on 30 afişini... rahat durmadım tabi kaptım hemen... :twisted: :oops:

valla iyi yapmışın :LOL: :LOL:
bi ben yapamadım böyle şeyler
ama bi kere bende belediyenin yol çalışması varken koyduğu huni gibi kırmızı beyaz çizgili şeyler varya ondan kapmıştım :LOL: :LOL:
napıcaksam??? :LOL: :LOL:

halbuki üst komşunun 3 tane sineması var... istediğin afişi veriyim diyo bana... bi de gidip onun sinemasından çaldım... olsun adrenalin ayrı bişey...

sizin üst komşu neymiş öyle ya :(
evet o anki his zaten acaip
evde bi sürü meyva varken komşu bahçesindeki ağaçtan meyva aşırmak kadar eğlencelisini yaşamadım henüz,komşu kovalıycak tabi işin heyecanı orda :LOL:
hey gidi günler :LOL:

Geri