Yeniharman - Eskişehir

slm beyler ilk defa bu cuma sizi sahnede gordum ama soylemeden gecemıceem hersey ii guselde bı soundcheak 3 saat sürmez ki bana garıp geldi veya garageda rasladıgım bişi diildi yinede saygılar ...

*27 Ocak Cuma>YeniHarman@ARES Bar

*29 Ocak Pazar > YeniHarman + Piiz@Hayal Cafe Delmar

*ARES Bar programları Cuma günlerine alınmıştır[/url][/u]

Bar programları tekrar değişti :)))))

Çarşamba > Ares Bar

Cumartesi > Carpe'Diem

Pazar > dönüşümlü 2 grup şeklinde (yeniharman, birileri, piiz) Hayal Cafe Delmar

19 Şubat Pazar > yeniharman & Birileri @ hayal

Bi bar programı günü bu kadar çok değişmez ki arkadaş!

Ares Bar'da artık perşembeleri çıkıyoruz.
bide 26 Şubat Pazar da Hayal deyiz gibi

BeterBocek demiş ki:
Ayrıca söylemeyi unuttum. Klibi Anadolu ünv. iletşimden arkadaşlar çekti çok saolsunlar. 2 gün sürdü çekimlerde çok kısıtlı imkanlarda yapıldı. Bizce süper bi iş çıkardılar...

tesadüfen yuxexesin tekrarına rastladım pazar gecesi, ve son cümleye kesinlikle katılıyorum. hele ki sonra grizunun yeni şarkısına çekilen videoyu grizunun demo videosu adı altında gösterdiler ki abbbaaooo :p

elinize sağlık.

sarsmadan güzel şarkı...sesininizi bayadır duymamıştım şimdi şarkıyı indirdim dinliyorum bol bol....umarım bu hafta sonu hayale gelebilirim...yaa artık carpe diem de falan çıkmıcak mısınız :( nese başarılarınızın devamını dilerim....klip başarılı...tanıdık yerler görmek hoş bişeymiş.

ooluum dream de de ciktiniz artik tanimazsiniz beni :p layyn... ilk albumun cikis parcasi bende söliiim :D. kovalatmain kendinizi istanbullarda falan... bu arada sarsmadan triphop versionunda mujdesini veriim burdan...

Geri