Yeniharman - Eskişehir

aşık olursun ya, sonra oturur acısını çekersin, beni sevmezsen kıyarım canıma dersin, yeni harman ordadır...aşık olursun çok seversin,mutlusundur onunla, baktım ona korkmadan dersin, yeni harman ordadır...kaybedersin hayatın masasında oynadıgın kumarlardan bir tanesini, yanlız kalmışsındır dostlarından uzak, hani nerde dersin aradıgım dostlar, yeni harman ordadır...
yine bitirdik o bitmez gecelerden birisini, içtik, aglayacak olduk... kıymadan canımıza sızacak olduk...

trial_version demiş ki:
sarsmadan güzel şarkı...sesininizi bayadır duymamıştım şimdi şarkıyı indirdim dinliyorum bol bol....umarım bu hafta sonu hayale gelebilirim...yaa artık carpe diem de falan çıkmıcak mısınız :( nese başarılarınızın devamını dilerim....klip başarılı...tanıdık yerler görmek hoş bişeymiş.
her cumartesi carpediemdeyizz ....

ben fileozof falan değilim ama şu güne kadar gördümki başarılı olan insanlar hayalperest olanlardır en büyük hayallerimizide aşk üzerine kurmuyomuyuzki sanat çı insan aşık olan insandır birazcık arabesk oldu ama kelime dağarcığım buna yetti ancak... ÇAÐRI GÜVEN bu ismi aklınızda tutun yeniHarman seni seviyor...

Çağrı büyük adamsın...

YENİHARMAN bir süre bar programlarına ara veriyor. Bu Cumartesi son Carpe'diem programı
bide çok önceden belli olan 30 Mart 222 park olayı var tabii.
Bakalım tekrara ne zaman döneriz. (fazla sabredemeyiz de :)))
Nedeni ise; Beste çalışmlarına ve kayıt olayına yükleneceğiz. Bakalım neler çıkacak

dün carpe diem de dinledik çookk güzeldi ilk defa carpe dieme gidip bu kadar eğlendim heleki the climb çaldınız ki daa ne diyeyim (hem de iki kere) böle sık sık istek yapmak lazımmış :p kolay gelsin başarılar dilerim.

merhaba arkadaşlar.. Yeni Rock-ı olarak başarılarınızın devamını dileriz..bigün aynı sahnede çalmaktan büyük zevk duyarız.görüşmek üzere ;)

trial_version demiş ki:
the climb çaldınız ki daa ne diyeyim (hem de iki kere).
"Perfectly nothing" kendi bestelerimizden sonra çalarken en çok keyif aldığımız şarkılardan en başlarda olanıdır. Bakalım 2. albümünden de "Lost" eklemeyi düşünüyoruz. Belki başka süpriz bi parçada olabilir. Kesin olan bi Climb parçağı daha çalacağımız. (Onlardan sona kurban da dağıldı ya çok üzücü)))

nightbird demiş ki:
merhaba arkadaşlar.. Yeni Rock-ı olarak başarılarınızın devamını dileriz..bigün aynı sahnede çalmaktan büyük zevk duyarız.görüşmek üzere ;)

Bizim içinde çok büyük bi keyif olur. Hem yeni dostlar da kazanmış oluruz.
sizede başarılar yolunuz açık olsun.

YENi >Harman & Rock -ı (afişte böle bişey olur heralde:)))

BeterBocek demiş ki:
nightbird demiş ki:

Bizim içinde çok büyük bi keyif olur. Hem yeni dostlar da kazanmış oluruz.
sizede başarılar yolunuz açık olsun.

YENi >Harman & Rock -ı (afişte böle bişey olur heralde:)))

evet olabilir :) msn den haberleşebiliriz arkadaşlar.görüşmek üzere.. ;)

Geri