Yeniharman - Eskişehir

evet abi yaklaşık 3 ay oldu ki bahar şenlikleri için seçmeyede veremedim sizin demoyu. harun erteledikçe erteledi artık yollayın böhöh

30 Mayıs Pazartesi
Eskişehir Anadolu Üniversitesi
bahar şenlikleri kapsamında MANGA konseri
Ön grubu olarak sahne alıyoruz.

Bugünlerde katıldığımız Müzik park programının görüntüleri TVA(eskişehir) da dönüyor.

gündüz 4 gibi falan başlıyor...

5 temmuz salı gecesi de carpe diem deydik...16 temmuz ctesi gecesi de program yapacagız...carpe diem de yeni harman günlerine herkesi bekliyoruz...

K

kepche

az önce carpe diem'de dinledim geldim, mehmet i tuvalette rahatsız ettim, şarkının adını öğrendim, indirdim, dinledim, dinliyorum, dinlicem :)

daha önce defalarca izlemeye gittim ama bugun daha bi güzel geldi ya...

herneyse..

ya sanırım site işinde arada bi sorun yaşıyosunuz (ya da ben mesajlardan öyle anladım) , ben isterseniz size yardımcı olabilirim..

hatta şöyle yapalım, ben bişeyler yapayım, size hazır haliyle döneyim..

isterseniz mail atarsınız : kepche@gmail.com

saygılar, başarılar..

A

artizz

yeniharman elemanları hayata tutunmaya calıştıgım sivastan selamlar umarım goruşuruz

gözümsünüz:) onatçım süpriz buydu heralde :) canı gönülden destekliyoruz sizleri..hepinize ve güzelim eskişehire selamlar kolay gelsin..
furkan