jackson rr5 için uygun aktif manyetik

arkadaşlar gitarıma aktif manyetik taktırmak istiyorum ben 81x ve 60x emg düşünüyorum. sizce yeterli olurmu tarz olarak metalcore ağırlıklı müzikler yapiyorum. gitarım jackson rr5 alder gövde.yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim ilginiz için..

Dostum ben S.Duncan Blackouts AHB-3 Mick Thomson EMTY i öneririm sana.

Yada S.Duncan ın diğer Blackouts manyetiklerini...

EMG lerden daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim..

Aktifleri kastetmiştim ben aslında pasif-aktif gibi olmuş o cümle. :D Seymourun bana göre iyi olan yönü aktiflerden çok pasifler. Hatta metalcore tarzı için alder gövdeye sh-8 en iyi gidecek manyetik bana göre ama arkadaş aktif manyetik için tavsiye istemiş :D

Blindeath demiş ki:
Aktifleri kastetmiştim ben aslında pasif-aktif gibi olmuş o cümle. :D Seymourun bana göre iyi olan yönü aktiflerden çok pasifler. Hatta metalcore tarzı için alder gövdeye sh-8 en iyi gidecek manyetik bana göre ama arkadaş aktif manyetik için tavsiye istemiş :D

sh8 çok boğuk gereksiz bir manyetik kızılağaç için 5 6 ay kullandım fena değil diyordum tb4 ü geri takınca kızgın kumlardan serin sulara atlamış gibi oldum.

81-85 li RR5 i 1 seneye yakın kullandım. Metalcore ile uğraşıyordum ve çokda memnundum. Diğer manyetiklerle denemediğim için yorum yapamayacağım onlar hakkında.

Geri