Dorian

hayatımda sahneye bu kadar yakışan,sahneden insanın gözünü alan bi insan daha görmedim ben ya!inanılmaz yakışıklı bi gitaristiniz var!(adı murat tı sanırım hatırlayabildiğim kadarıyla)hakikatten "allah bazılarını özene bezene yaratıyor!"ben bunu bilir,bunu söylerim,gruba da "başarılar,izmire yine bekleriz" derim.... :)

evdeki ses :teşekkürler kardeşim.Ankara da görüşücez zaten.Öpüyoruz kocaman seni ;)

feriste:beğendiğine sevindik.teşekkürler çok.tekrar gelicez ;)

dOrriemart ayında bi izmir konseri olucak.

barfly konseri gerçekten çok güzeldi.ankara seyircesine hayran kaldık.gelen herkese çok teşekkürler.aynı zamanda pekte aktif gençler.selim şarkıyı sölemeye başladığı zaman kolonları deviren herkesi enerjisinden dolayı ayrıca tebrik ediyorum

tekrar teşekkürler ;)

coverlarınız bildiğimiz parçalar olduğu için eşlik edebildik ama bestelerinizi çalarken pek bir şey anlaşılmadı,sistemden kaynaklanan bir sorun olsa gerek :)
dj'inize hayran kaldım,çok şirin bir adam,tarzına yakıştırmış kendisini.en çok onu takip ettim ama hepiniz de iyiydiniz.
albüm çalışmalarında da başarılar diliyorum sizlere...

sevgiler&saygılar

dorian herşeye rağmen kaliteli bir grup. izmir'de de "kötü" duyuldukları oldu tabi bu herkesin başına gelebilir.
umarım daha sorunsuz organizasyonlarda "birlikte" çalabiliriz :D

Ankara seyircisine destek için teşekkürler .istanbul dışında da iyi tepkiler almak bize albüm öncesi moral veriyor.yakında görüşeceğiz zaten :twisted:

Ankara seyircisindende size teşekkürler :) Kolay kolay gece 2'ye kadar hiçbir konserde bu kadar seyirci kalmazdı,DORİAN - DİREC-T faktörü diyelim ;) Ehh birde PUCK faktörü diyelim :)

Çok güzel bir gece oldu,sağolun :) Son olarakta REDBULL kanatlandırır :D

Geri