Dorian

slm arkadaslar dorıan grubunu ben bu aykı yuxexes dergısıyle tanıdım dergıde dıyokı;"dorıan onlar muzıklerıyle kımılerının uzerınde kamyon etkısı bırakan grup!onlar emının yenı solugu " dıyor... cok gusel bı roportaj olmus onları tanımamız adıbnaaa fotolarıda hos hos geldınız:D.:D
duygu

Cok iyi olmus tebrik ediyorum kendilerine. Gayet profesyonel.
Ozellikle davulcuları extradan ilgimi cekti. Sozler guzel klip guzel. Saklıkentte dinleme fırsatı buldum canlı performanslarıda etkileyici.
Perfect...

cihan_7 demiş ki:
süper bi album bekledigim kadar iyi cıktı türkiyede rock müziğin oturdugunun işaretidir, mor ve ötesi gibi grupların türk rock baslıgı altındaki nasıl pop yaptıklarının bi takım işareti( kimse atılmasın benim nacizane fikrim)

Pop müzik nedir? Ne geniş bir müzik türüdür... vaybeee....

bu kadar beğenildiğini bilmiyodum bu grubun..açıkçası çıkış parçalarını duyduğumda özellikle girişi çok tanıdık geldi biraz esinlenme(!) var diye düşündüm.benim gibi düşünenler oldumu bilmiyorum ama demekki albümü dinlemeden karar vermemek lazımmış..en yakın zamanda edinicem..

süpersiniz...albümü aldım ve cok begendim...ileriye sizin gibi gruplarla ilerlemek güzel ve kalıcı olacaktır...sağolun tekrardan...sevgiler & saygılar herleşe :)

albümü bugün dinledim gerçekten çok iyi gel gör beni'de bir o kadar güzel bir cover olmuş albüm gerçekten farklı hayırlı olsun başarılarınızın devamını dilerim...

Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Lütfen "Z" yerine "S" kullanmayıp forum kurallarını okuyunuz.

bu kadar kaliteli bir album beklemiyordum acikcasi. albumu aldigim ilk gunden beri dorian'nin ayaklı beles reklam gorevini goruyorum. sozler derin ve can yakıcı. dorian iyi ki geldi insallah uzun yıllar aynı tatta devam eder. esenle ve hep orada yukseliste kalmaniz dilegiyle.

ben de davulcuyu ekstradan beğenenlerdenim. roxy finallerine katıldıkları rüyadan ile dinlemiştim bu grubu, o kadar demo istedim göndermediler :p çok fazla beğendiğimi söyleyemem ama takdire şayan başarılı bi çalışma olduğunu düşünüyorum, başarılarının da devamını diliyorum.

tcnnkr demiş ki:
cihan_7 demiş ki:
süper bi album bekledigim kadar iyi cıktı türkiyede rock müziğin oturdugunun işaretidir, mor ve ötesi gibi grupların türk rock baslıgı altındaki nasıl pop yaptıklarının bi takım işareti( kimse atılmasın benim nacizane fikrim)

Pop müzik nedir? Ne geniş bir müzik türüdür... vaybeee....
ben müzik üstadı diilim ama rock müzikle pop müziki rahatca ayırırım...işallah gelecek albumlerinde sert yapmaktan korkupta gene piyasaya oynamazlar...ayrıca fikirlerime saygı istiorum saygılarımlaa

:D
geçen günlerde, dorianı malesef,yine,diğer gruplarında başına geldiği gibi kral da gördüm..ve sonunda nasıl bir yorum yapılacak diye bekledim...sonuç:
DORION
hehe..çok güldüm yaa... :LOL:

me_andmyself demiş ki:
:D
geçen günlerde, dorianı malesef,yine,diğer gruplarında başına geldiği gibi kral da gördüm..ve sonunda nasıl bir yorum yapılacak diye bekledim...sonuç:
DORION
hehe..çok güldüm yaa... :LOL:

bu kral tv de klip yayınlama olayı grupların başına gelen bir şey değil.bizzat kendileri yada yapımcıları belli bir ücret ödeyip(yaklaşık 15000 dolar)al bunu yayınla diyor.
benim fikrim ise bu kötü bir şey değildir sonuçta kendilerini en uç kesmede duyurmak isteyebilirler.örnek vermek gerekirse uşakta sabit bir antenle çekebilen tek müzik kanalı kral tv.ayrıca şarkı aynıysa nerde göründüğünün bir önemi yok.isteyen izler isteyen zaplar.sevgiler :D

bu yapımcıların işi ;)
yapımcılar karar veriyor, nereye dağıtılacağını...
ee tabi devir değişti, kral da değişti :D
önceden kurbanın [mesela] bir videosuna rastlamamıştım ya da mvö nin...
şimdi rock'ın piyasası iyi ya, arada bi sıkıştırıyorlar videoları...
bu hiç de iyi bişi değil, o müzik kanalının özünü herkes çok iyi biliyor!
iyi anlarız çalsınlar, bari düzgün telaffuz etsinler :?

sonuçta şu an içinde bulunduğumuz düzen bunu gerektiriyor.nerde para gözüküyor hemen oraya bir eğilim sonrası vampir gibi sonuna kadar emmece.bu nedenlede artık o müziğinde alternatif duruşu sorgulanmaya başlanıyor.tabi burda bu işi yapımcılar istiyor da gruplar istemiyor demekde büyük bir yalan olur istemeyen yapmaz klibi yada vermez krala.bknz:b.ortaçgil (bu konuyla ilgili bir başlık açtım forumda medya bölümüne)

Geri