Dorian

_merviii_ demiş ki:
Evet birçok kişi söylüyodur.Söyleyebilir de..Kim nerde,ne zaman,neyi söylemiş bilemeyiz.Benim için önemli olan albümünde kimin okuduğudur.Benim kızdığım nokta haberin BU İLAHİNİN DAHA ÖNCE ROCK FORMATINDA SÖYLENDİÐİ HİÇ DUYULMADI şeklindeki sunumudur.Başka da bir şey söylemicem bu konu hakkında...

oncelıkle 'onemlı olan albumde kımın okuduguysa' bu gercekten komık bir yaklaşım..
'ilahinin daha önce rock formatında söylendiği hiç duyulmadı' cümlesine de kızılacak bir sey bulamıyorum ben.. demek kı haberi hazırlayan kişi muzikten anlıyormuş ki iki cover arasındaki farkı algılamış...

abigail demiş ki:
oncelıkle 'onemlı olan albumde kımın okuduguysa' bu gercekten komık bir yaklaşım..
'ilahinin daha önce rock formatında söylendiği hiç duyulmadı' cümlesine de kızılacak bir sey bulamıyorum ben.. demek kı haberi hazırlayan kişi muzikten anlıyormuş ki iki cover arasındaki farkı algılamış...

Ben herhangi bir komiklik göremiyorum tabii sizin cevabınız bunada hazırdır Barış seversin göremezsin diyeceksiniz ama ne kadar yanlış bir tutum. Dorian nın albümü gerçekten başarılı dinledim ve beğendim ama Gel Gör Beni yi kim daha rock yapmış derseniz Barış Akarsu derim. Sunucuyu tebrik etmenede gerek yok o eline verilen teksti okuyor fark ve bakış açısı kişiden kişiye değişen şeyler Barış Akarsu nun Gel gör benisi gerçekten başarılı ama bunu tabiki sizler kabul etmezsiniz bizde böyle bir tartışma içine girmeyiz ama yok farkı algılamış yok kaliteli kalitesizmiş bunlar gerçekten saçma tartışmalar. Dorian nında yolu açık olsunki olacağına eminim.... ;)

maymunungitari demiş ki:
_merviii_ demiş ki:
Ben de izledim haberleri..
''Daha önce Gel Gör Beni adlı ilahinin rock formatında söylendiği hiç görülmedi..Peki bu ilahi nasıl rock parçasına dönüştü.''diye sunuldu..
Yanlış bi haber olmuş..Barış Akarsu Ocak 2005'te çıkardığı albümde rock formatında söyleyen ilk kişidir!!!

Yeri burasi degil ama Metropolis yillar önce söylüyordu zaten bu sarkiyi..

Dorian da farkli yorumlamis, felaket güzel olmus. albüm zaten mükemmel

metropolisin söylemiş olduğu ''gel gör beni'' barış akarsu ve dorian'ın söylediği gel gör beni den farklı..sözlerine bakınız :LOL:

pudding demiş ki:
maymunungitari demiş ki:
_merviii_ demiş ki:
Ben de izledim haberleri..
''Daha önce Gel Gör Beni adlı ilahinin rock formatında söylendiği hiç görülmedi..Peki bu ilahi nasıl rock parçasına dönüştü.''diye sunuldu..
Yanlış bi haber olmuş..Barış Akarsu Ocak 2005'te çıkardığı albümde rock formatında söyleyen ilk kişidir!!!

Yeri burasi degil ama Metropolis yillar önce söylüyordu zaten bu sarkiyi..

Dorian da farkli yorumlamis, felaket güzel olmus. albüm zaten mükemmel

metropolisin söylemiş olduğu ''gel gör beni'' barış akarsu ve dorian'ın söylediği gel gör beni den farklı..sözlerine bakınız :LOL:
yani sadece girişte gel gör beni diyo
çilekeş söylüyo konserlerde metropolis halini çok güzel oluyo

Dorian,

Time Out, Roll ve Ankara Kültür Sanat dergilerinin ocak sayısında

20 Ocak Pop Up dergisinde...(Haftalık Dergi)

21 Ocak gecesi saat 24.00 de Radyo D / Güven Erkin Erkal'ın konuğu

22 Ocak Pazar günü saat 14.30 da TV 8 / Rocktüel programında

dorian pek takılmıo ama foruma gerci kendi sitelerindeki foruma da takılmıolar ama sanırım fasla mesguller affediorum şimdilik :p

teşekkürler evdeki_ses kardeşim. evet görüşemiyoruz ne zamandır. En son ankaradaki direc-t dorian konserine geldin.bi daha yüzünü gören cennetlik.

bugün programı izledim..baya hoştu ama hayal kırıklığına uğradım en sevdiğim şarkıları çalmadılar :) ayriyetten yeni klip "gel gör beni" ya çekilecekmiş..umarım 3. de "-[yaşam]"a ya da "rüyadan"a çekilir :D:D

ya süperler.albümden sonraki ilk konserlerindeydim.(15 ocaktaki)albümlerini çıkar çıkmaz almıştım ama herhangi bi hayranlığım yoktu.şimdi ise funıyım :)

Geri