Dorian

Klip çektikleri parça hoşuma gitti ama klipte elemanlar çalarken daha hareketli olsa ii olur.. Sanki elemanlar isteyerek değilde zorla çekmişler bu klibi...

bilmem duydunuz mu ama Dorian MTV'de Türkiye'nin en iyi grubu olarak klibini yayınlıyor... Kötü ve başarısız olduklarını kesinlikle söyleyemem ama Türkiye'nin en iyi grubu olduğunu da zannetmiyorum... Sakın yazdıklarım yanlış anlaşılmasın. Bence Türkiye'de aranan kan yavaş yavaş bulunuyor......

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W" kullanmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

mtv elbette herhangi bir fikir sahibi değildir türkiyede en iyi kim diye ama hangi grup oralara ulaşabiliyor ki. kaç tane türk rock grubunun klibini döndürmüşlerdir, dorian da klibi ve parçasıyla dikkatlerini çekmiştir. adamlarda işte en iyi kem küm bişeyler demiş. şu anda en iyi değiller ama ilerde neden olmasın...

aynen dorian ın klip ide suanki şarkısıda piyasadaki en iyisi bu tüm türkiyenin en yiyisi demek diil elbette ama elin adamı ne bilsin türkiyede ne dönüyo bakmış klip kıyak, sound iyi, sölemiş hor görmeyelim...

ya davulcumuz biras kasılıyo sanki çalarken. crosslarda falan bi mimikler var, dudaklarını yiycek adam diyorsun, ya ısırıyor abi kendini. Afsar cığım relax biraz yaa tuse manyagı seni...süpersin...

bence tam aksine hic klasik degil :? yani klasik dedigin belki su anlamda:
cok acaip rahatlatici bir sesi var ...bana göre yani...hic bi sekilde kulaga rahatsizlik vermiyor, aksine ben dinleyince biraz huzur bulmus gibi bisey oluyorum :roll:
neyse uzun lafin kisasi, vokal bence cok basarili....Dorina in genelini cok basarili buldum ve yollari acik olsun !

Dorian'in ocak ayinda katilacagi radyo programlari;

-8 Ocak Pazar 24.00 Acik Radyo - Beton Programi / Mete Sohtaoglu
-8 Ocak Pazar 18-00 - 20:00 - Rock FM
-21 Ocak Cumartesi 24.00 Radyo D - Guven Erkin Erkal

selamlar herkese..daha önce hiç dinlememiş olmama rağmen albümünüzü çok merak ediyordum nedense,çıkar çıkmaz edindim,şarkılar dilime dolandı hemen severek dinliyoruz yani :D konsere gelecekmisiniz izmir'e?

Geri