Siyah 8

evet arkadaşlar....
tam tarih belirlemedik ama son parçalrıda yerleştiriyoruz puzzleda...
son olarak bizimle çalışmaya niyetli bir solo gitarist bulduk...inşallah hayırlısı ile devam eder....şarkıları son haline soktuk sokacaz.....ve tahminim ocak ortasıda kendimizi stüdyoya sokacaz....
Demo yu dört parçadan oluşturmayı düşünüyoruz..
Üçü beste biri cover..
1.Gitme(Beste)
2.Kayıp Gri(Beste)
3.Sakın Sorma(Beste)
4.Anne(Yaşar Kurt Cover'ı)

Coverlarımıza elimizden geldiğince kendimizden bişeyler....tarzımızdan bişeyler katarak yapmaya çalışıyoruz....çünkü sunulacak cover...yapılanın aynısı olursa pekte sağlıklı olacağını düşünmüyoruz...

onun dışında...bestelerimizden içimize sinenler olursa onlarada yer verecez ama biraz zor gibi gözüküyor....herhangi bir gelişme anında yeni havadisleri buradan ve www.siyah8.com dan iletmeye devam edeceğiz....saygılar....

muhtemelen bir beste daha eklenecek demoya. henüz ismi belli değil, ama güzel bir şey olacak gibi. sürpriz bir şey oldu. bakalım kısmetse bunu da ekleriz.

Evet arkadaşlar stüdyo arayışı içine girdik....
daha doğrusu elemeye bile başladık....şu anda bir aday var.....oda belirlensin....son bir kaç provamızıda yapıp kayıda giriyoruz....süpriz parça oldu.....şu anda adını hatırlamıyorum...bugün oturttuk daha....onuda koyucaz muhtemelen demoya.....neyse arkadaşlar demo çıkana kadar da daha birşey yazmayacağım.....kalın sağlıcakla...

Evet arkadaşlar...ilk günden beri ne kadar talihsiz bir grup olduğumuzu biliyorsunuz....ilk başladığımız zaman elemanların işleri güçleri seyahatleri yüzsünden bir türlü stüdyoya giremiyorduk...prova için....şimdi provayı geçtik....kayıt yapacaz....ince eleyip sık dokuduk.....bir sürü stüdyo aradık....taksim cross u tercih ettik.....dün gece yer ayırtmak için telefon açtığımda....yarından sonra 2 hafta kapalıyız taşınıyoruz cevabını alınca direkt banyoya gidip yıkandım :D :D :D
böylecede kayıt iki hafta sonraya kaydı....

ha bide ben hülya yı çok seviyorum.....

artık açılsın hakkaten stüdyomuz... haftalardır bekliyoruz valla... kayıt olayını da orda halledebilirsek çok iyi olur. neredeyse her şey hazır, ama biz hala stüdyo arayışlarındayız...

oturması gereken çok az şey kaldı. eksikleri kapattık gibi bir şey bir parçanın verse sorunu var onu hallettikten sonra, tek bir parça kalıyor zaten. bir hafta da bu problemler giderilir diye tahmin ediyorum. gerisi stüdyoyla alakalı. kayıt ya Cross'da ya da 911'de olacak. sanırım ikisi de açıldı. muhtemelen ay sonuna kadar kaydı gerçekleştiririz. kayıtla birlikte web sitesini de full fonksiyon yayıma sokacağız. şimdilik söyleyebileceklerim bunlar...

murat, ilgi ve destek için teşekkürler kardeş... geçen gün cha'yla karşılaştık zaten bi ara toparlanalım...

Geri