Siyah 8

Davulcuda aktif oldu tekrar....
Arkadaşlar kayıt aceleye gelmiş bir kayıttır...Üstünde çok uğraşıldı ona rağmen....
Bir iki sınavım var benim....Onları bir atlatayım...Hemen demo için başlıyacaz çalışmaya....Bu sefer düzenlemelerle ben uğraşacam lan umut söz veriyorum....Bu kayıtta biraz pasif timde....

NokiaSuperSound dada desteklerinizi bekliyoruz arkadaşlar kolay gelsin....

öncelikle yorumlar için teşekkürler...

9 eylül cumartesi günü Taksim Dorock Bar'da sahne alıyoruz.
Giriş Ücretsizdir.

www.siyah8.com 'dan konser haberlerini ve diğer gelişmeleri takip edebilirsiniz.

nokia supersound, arkasından konser, bi de sakın sormaya bişiler çektik mi bişiler oluyomuş demek diyesim geliyor geçen senelere baktığımda, herşeyin zamanı var işte belki bundan daha iyisi olabilirdi belki tam terside olabilirdi ama şimdi herşey iyiye gidiyor, büyük aksilikler olmazsada burdan sonra sıçıp batırcağınıza kesinlikle inanmıyorum... umarım sonuçlar istenildiği gibi olur...

teşekkürler bidim :)

eyvallah kardeşim, bizde her şeyin daha iyiye gitmesini umuyoruz.

hatırlatmalar :

16 EYLÜL CUMARTESİ DOROCK BAR'da sahne alıyoruz.

www.siyah8.com/download/sakinsorma.zip veya
www.siyah8.com/download/sakinsorma.rar linklerinden Sakın Sorma isimli parçamızı direk download edebilirsiniz.

NSS'de ( www.nokiasupersound.com ) bizi desteklemek isterseniz, üye olup, ilk 10 listenizde Siyah 8 - Sakın Sorma'ya yer vermeniz yeterli olacaktır. Parça numaramız 212.

Destekleyen herkese şimdiden çok teşekkürler...

NSS'ye sırf bu gruba oy vermek için üye olunmuştur. ha nedeni umut "dostum"mudur? hem evet hem hayır, beğendim de şarkıyı, hele de düzenlenmemiş halini dinledikten sonra :p diğer parçaları merakla bekliyorum, vokalsiz "bir devrim gerek bize" dinlenmişti ve sevilmişti tarafımca.
en çok onu merak ediyorum..
az konuşayım değil mi ben? :)
başarılarınızın devamını diliyorum taa ankaralardan.. okullar açılsın reklamınızı da yapacağım ;)

bu arada 17 eylülde istanbul'da olacağımdan konseri 1 gün ile kaçırıyorum :( ankara'da konser verin bir de bee..

teşekkürler burcu.

arkadaşlar 16 eylül cumartesi günü gerçekleşmesi beklenen konserimiz, orginazyondan kaynaklanan sorunlardan ötürü iptal olmuştur. ilgililerine duyurulur.

dorock bar'daki konser organizasyonu düzenleyen arkadaştan kaynaklanan sebeplerden ötürü iptal oldu.

melih'inde şu anda bir şeyi yok. çalışmalara devam ediyoruz.

ilgin için teşekkürler...

Geri