Siyah 8

ehehe :) ne biliyim ya. bendekilerden bazılarını sana gösteririm koparsın :) öyle böyle değiller. neyse işte böyle. bir dahaki stüdyo haftaya cuma olsun diyorum bu arada...

Evet bencede stüdyo haftaya cuma olsun...bu stüdyo harbici iyiydi be...
aslında 2 güne çıkarsak hiç fena olmaz ama maddi durumdan olmaz oda....

AMA İYİYDİK...... :yaratik

ne haftayası be manyak mısın bu cuma !!!

parçaları tamamen oturtalımki kayıtta pürüz yaşanmasın. bundan sonra her cuma giriyoruz. itirazı olan ! bence olmasın :twisted:

drka demiş ki:
çok şükür be abi sonunda studyoya girmişsiniz galiba kurşun olayları işe yaramış :LOL: ayrıca kaydı sabırsızlıkla bekliyorum...

eheh :) kurşun döktürmedik ama şu aralar iyi gibi her şey. umarım bi aksilik çıkmaz. ilgi için saol drka. bizde sizlerin kayıtlarını sabırsızlıkla bekliyoruz...

sitede bi sorun var. en kısa zamanda bilgisayarcımla görüşüp gidermeye çalışıcam.

yarın stüdyoda görüşmek üzere ahali. çalalım coşalım... :metal

bilgisayarcımla konuştum sorun serverlardanmış :evil: yapacak bişi yok valla. bi haftaya kadar düzelir. serverlar taşınıyo dedi. ben pek emin değilim bi hafta hususunda, ama hadi hayırlısı :?

bugün stüdyo iyi değildi bence. özellikle melih bey. bugün yorgunluğunuza verdim bir daha böyle olmasın çizerim :twisted: ;) şaka bi yana bugün bi dengesizlik vardı bizde. kendimi toparlayıp adam gibi çalamadık. kayda kadar bütün pürüzleri giderip her şeyi yerli yerine oturtmamız lazım ahali. ona göre hepinizden özveri bekliyorum.

pazartesi 2'de görüşmek üzere dostlar. sağlıklı kalın, sorunsuz yaşayın pazartesi coşalım :zipla gitme, düzen, vakitsiz (özellikle bu parçaya kasalım çok pürüz var) ve inancım kalmadı'ya kasıyoruz. kaydedilecek parçalar bunlar. zaten söylüyorum durmadan, ama bi daha tekrarlıyım dedim :) neyse pazartesi bugünkünden iyi olur diyerekten mesajıma nokta koyuyorum. kalın sağlıcakla... :beer

Evet abi bende bir iki riff çıkarttım evde....yarın stüdyodan sonra size bir gidelim....onlarıda gösteriyim.....

her neyse baslarıda oturtalım.....ve kayıt için yakın bir tarih belirleyelim.....

bide abi demoyu kaç parçadan yapacaz bir fikrin var mı ben 4-5 i geçmesin derim.....

hadi yarın görüşürüz......

melihim demo büyük ihtimal 4 parçadan oluşacak yanlış hatırlamıosam..
1 i akustik parça... onu biraz kastık umutla güzel bişiler olacak gibi...
ama gene biraz boşlukta parça sadece akustik le... ona solo eklemeyi düşünüyoruz...

neyse yarın geniş olarak ele alırız...değişiklikleri yaparız... 8)

Saygılar...!!

abi 4 parça olacak alperinde dediği gibi ve yine dediği gibi biri akustik olacak (inancım kalmadı).

gitme, düzen ve vakitsiz olacak stüdyo kaydı olarak. akustiğe evde bass ve programdan davul eklemeyi planlıyoruz, ama her şey su üstünde daha tasarı yani.

yarın bunların hepsini ayrıntılarıyla konuşucaz zaten. 14:00'da 2 saat hepinizden iyi performans bekliyorum. deliler gibi coşalım. 1 parçayı 4-5 kere çalıp oturtalım ki kayıtta pürüz olmasın.

ilk olarak deneme amaçlı bi kayıt yaparız haftaya daha sonra gerçek bi kayıt ve demo için diğer olaylara giricez. kapak tasarımından kopyalamaya kadar. dağıtım biraz bekleyecek gibi. her şeyi yavaş yavaş ve mükemmele yakın yapmaya çalışıcam. tabi sizde yardım edeceksiniz.

dostlar yüzümüzün akıyla çıkalım şu işten. sonra cover günler başlayacak. 2005 yazında bar performanslarına başlayalım artık. duyuralım sesimizi. melihin öss bitsin alperle benim hazırlık ve kimse tutamasın bizi (ulen gaza geldim yine) HADİ LAN KİM TUTAR BİZİ

Yürü be kim tutar... :twisted:

Bizim neyimiz eksik olm bizde çatır çatır çalarız milletin ağzı açık kalır... :p

İşallah şu kaydımız hayırlısıyla yapsak gerisi kolay... :?:

Ama tabiikide DAHA ÇOK ÇALIŞMAK LAZIM ÇOK....

iş müzik olsunda köpek gibi çalışırız be alperim dert etme :metalhead

demoda umarım sorun çıkmaz :? bi türlü güvenemiyorum ama neyse :roll:

yarınki prova umarım iyi geçer. azasım var benim :twisted:

GİTME BENLEYKEN BENSİZLİÐE
BIRAKMA BENİ SENSİZLİKTE

ayıpsın levent artık tescilli yorumcumuz :D

bu sefer ekibiyle geliyo ekin ve erhan'la birlikte dev kadro eleştiri makinası :D hahah şaka maka eleştirilmek güzel hadise

bu arada ahali bi eşşekliğimi açıklıyorum. sendrom.org'daki parça yanlış. yani iki tane düzen parçası vardı. ben gidip eski olanını koydum. asıl sitede olması gereken parçayı sitedeki sorun giderilince koyacağım. ayrıca demo kaydından sonra parçanın orjinalinide bulabileceksiniz. ehehe :) bundan önceki yorumların bazılarına anlam verememiştim bundan dolayıymış. site düzelin burdan bağrınıcam. yeni halini indirip yorum yaparsanız çok seviniriz grupçanak. ;)

Aman abi zitres yaptım ben şimdi.... çalamam filan... :roll:

muhuee ama cidden güzel şey eleştrilmek... ben mesela artık geçişlere daha da dikkat edicem...böle bir durumda var.. 8)

neyse ben bugünlük kapatıyorum daha sonra görüşmek diğeliyle saygılar...!!??!!??

Geri