Penalar hakkinda bilgi

geçen gün hikizumelereden zuhalde gördüm.isteyen orda bulabilir.ama renklerini hatırlamıyorum hatta elime aldım birini zarar verir diye yerine koydum.(bu aylarda ellerim soyulmaya başlıyoda ondan, =) )

2004te sorulan soruya 2006da cevap gelmiş. :LOL:

Ben Jazz3 kullanıyordum kaybolunca 1mm markasız bir penam vardı onu kullanmaya başladım.Geçen hafta stüdyoda bas gitar çaldım bide penayla, değişik bi şekil aldı.Yarın tünelden bir kaç pena alıcam.

Planet waves ın penaları nasıl ben genelde onlardan kullanıyorum. çok kayganlar yalnız çok çabuk kayboluyorlar ancak bir keresinde çok değişik bir penasını buldum ince ve sert üzeride yeşil renkli kagifemsi bir dokusu vardı. Tabi kaybettim
Gitara ilk başladığında aldığım bir pena vardı üzerinde sadomazoşist bir kız resmi vardı bütün penalarım kayboldu, üç senedir o hala duruyor. İstesemde kaybedemediğim bir pena; yastığın altından cebimden çıkar durur hep.

Madem tekrar yukarı çıkmış başlık, biz de yazalım :)

Jazz III XL'ın kırmızısını kullanıyorum gayet de memnunum. O kadar bahsedilmiş şu Hiki... lerden :) Pazartesi gidip alcam bi tane deneyelim bakalım...

TheJester demiş ki:
Madem tekrar yukarı çıkmış başlık, biz de yazalım :)

Jazz III XL'ın kırmızısını kullanıyorum gayet de memnunum. O kadar bahsedilmiş şu Hiki... lerden :) Pazartesi gidip alcam bi tane deneyelim bakalım...

Jazz 3 XL en iisi bencede.....Yaw bende bi alayım şu hiki mi neymiş :LOL: :LOL:

valla benım kullandıgım en iyisi mor dunlop tortex 1.14 du hani şu buyuk, eskenar ucgen seklınde olanlar.. sorunumda zaten ondan baska penayla dogru durust calamıyorum.. bunlardan nerde bulabılecegımı bılen varmı acaba ?

Cidden hangi marka penayı nerde bulacağız onları da yazsanız :D Ben Kadıköy'deki Asa Müzik'ten geçen sefer 3-4 tane D'Andrea aldım Formula Delrex ile Cool Plecs güzel gibi ama ne biliyim daha öyle bi karakteristiğim yok her biriyle aynı şeyi çalıyorum nasılsa :D:D

Demin koltugun arsından Ernie Ball M buldum,Su ana kadar kullandıgım en iyi pena diyebilirim.Adeta kayıyo.Ibanez b.k yemis :D Ayrıca haşin calan biri olarak diyorum :D pena aşındıgında sanki mentol kokusuna benzer bi koku yayıyor 8O bunu anlamadım iste :roll:

RichieSambora demiş ki:
Demin koltugun arsından Ernie Ball M buldum,Su ana kadar kullandıgım en iyi pena diyebilirim.Adeta kayıyo.Ibanez b.k yemis :D Ayrıca haşin calan biri olarak diyorum :D pena aşındıgında sanki mentol kokusuna benzer bi koku yayıyor 8O bunu anlamadım iste :roll:

mentolmüü 8O naaptın abi sen :)

Şu penalara kaç para istiyorlar bide onu yazarsa herkes, farklı yerlerden kazık yeme ihtimali azalır. Normal fiyatları herkes bileceğinden bilinçli alış-veriş yapar.

KaRaBaSH demiş ki:
RichieSambora demiş ki:

mentolmüü 8O naaptın abi sen :)
Evet abi ole abartmıyorum :D .Hatta sadece bu penada basıma gelmedi.Ibanez penalardada oluyodu.Haşin calın goreceksiniz :D

Geri