Gitardan anlayan arkadaşlar lütfen yardım etsin.

sap ayarında falan bir sıkıntı olmaz akord kaçırmazsa bir sıkını olmaz diye düşünüyorum ama tabi forumdaki ustaların yorumu önemli

sanırım alım-satım da açtığın başlıkta gerekli cevap verildi, eğer götürdüğünüz ustanın "kalıcı" çözümü bu ise yani o vidaları söküp stabil bir çözüm üretmeyecekse, "ben olsam" o gitarı aynı yerden o ustanın kafasında kırabilirdim.

Bence temiz bir işçilik gibi olmuş, Rancor arkadaşın da dediği gibi akord ve sap ayarlarında bir sıkıtıntı yoksa çalışabilirsin. Belki bi miktar sesi etkileyebilir ama fark edilebilcek bir değişlik olmayacağını düşünüyorum.

Elleme gitari kalsin boyle, zaten kiytirik gitar yapacagin masrafa degmez.. muzigine bak iste kafan rahat olsun idare ediyorsa problem yok. Gitar onemli bir sey olsa farkli konusurdum da, ne olacak ki yani...

aynen katılıyorum dostum gitarın orta şekerli bi alet, öyle aman aman masreflara girmeye gerek yok, ayrıca bencede güzel işçilik olmuş, gitarın sorun çıkaracanıda hiç sanmam, için rahat olsun bencede müziğini yap sen

Geri