Pedal Case Yardımı ?

Arkadaşlar 7-8 pedallık bir case almak istiyorum ama birkaç soru işareti var aklımda. Öncelikle iyi bir pedal case seçerken en başta dikkat etmem gereken şeyler neler olmalıdır ? Hem sağlam malzeme hem de hafif olması önemli olsa gerek sürekli sağa sola taşınacağı için. Ayrıca pedallara güç için çok uçlu adaptör kullanmayı düşünüyorum, case lerdeki güç ünitesinin tam olarak görevi nedir, gerekli midir ? Önerileriniz varsa case için onlarıda yazarsanız sevinirim.

Case de güç ünitesi bulunmuyorsa dışarıdan adaptör ya da güç ünitesi kullanabilirsin, bir kaç farklı case kullandım, sağlamlık önemli ama sürekli elinde geziyorsan araç vs. yoksa aman deyim, öldürür seni çalmaya dermanın kalmaz hele çok pedal kullanan biriysen. hafiflik önemli, ama sağlam da olmalı en azından üstünden tepinebilmelisin. Add+ saglam ve çok ağırdır, ama büyüktür de. Bcb60 işini görebiliyorsa saglamdır çok fazla agır değildir ve ergonomiktir taşırken yormaz, sahnede kolaydır, kendi adaptörü de fena değil. Fil board bulabilirsen ben Türkiye' de bulabileceğin daha iyisini görmedim duymadım.

Geri