Tobey Maguire

spiderman ile favori oyuncularımdan biri haline geldi, sonra cold montain ile daha bi sever oldum kendisini, ama peter parker rolü bence çok yakışmış, gerçi gösler işi bosmuş ama oyunculuğu çok iyiydi, yani peter parker olarak,

kesinlikle peter parker rolünü kaldırabilecek bi adam diildi. zaten spiderman filmlerini de rezil edip bıraktı. o adamın uyuzluğu yüzünden gram haz alamadım filmlerden bi de o kadar zaman umutla beklemiştim filmleri... :(

bilakis bence tam peter parker'ı oynacak elemandı, spiderman olarak dersen amenna, ama bence peter parker tam olarak yansıttı seyirciye, daha önce belirttiim gibi gösler bosmuş işi,

bu aralar kanalturk diye bi kanalda hep onun oynadığı eski bi filmi görüyorm
böyle bikızla değişik bi boyuta geliyolar fln
bu boyutta hiçbirşey yanmıyo-itfaiyeler sadece kedileri kurtarmak için çalışıyo-kitapların içi bomboş hiçbişey yazmıyo vs..vs...gıcık bişey ya ve siyah-beyaz :D
ben izlemiyormda zaplarken gözüme takıldı!!!

RealHeroOrko demiş ki:
bilakis bence tam peter parker'ı oynacak elemandı, spiderman olarak dersen amenna, ama bence peter parker tam olarak yansıttı seyirciye, daha önce belirttiim gibi gösler bosmuş işi,
peter parkerın ilk hali sümsük olabilir ama spiderman oluşuyla kendine gelen güvenini ve ukala karakterini tobey kesinlikle yansıtamamış. peter parker bu kadar pısırık diil..

filmde beklediğim karakterin tam tersiydi...
çizgiroman we çizgifilmindeki peter parker ile alakası yoktu...

sonuç==>iyi bi oyuncu olabilir;
ama spider-man de kesinlikle beş para etmez..

Geri