Pamela Spence

Rockistanbul festivalinde ortalıklARDA ÇOK DOLAŞMIŞTIR..yanında sapı vardı...özlem tekin'in klavyecisi olan çocuktu...Salyer t-shirtlü yırtık kotlu piç takılıyordu :p paso yiyiştiler..gerçekten çok rahat bir hatun...

Müziği de yer yer chill-out olsa da pop'a daha yakın bir çizgisi var...

bir hevesle almıştım albümü ama gerçekten iğrençmiş.. sevmiyorum... zaten teoman var arkakasında dahada beter...

sesi bi vokal için yeterli değil bence. daha çok back'e yakışıyor.. belki yanılıyorum ama....

konuşmasındaki ses tonu çok itici. üstelik bi dizidede oynatıyolar...

bu hatunun 2. klip şarkısı olan "şuna da bak" adlı şarkısını arıyorum internette ama bulamadım nası olcak da bulcam ben şimdi bunu...bi fikri olan var mı??

abi ben bu hatunu daha önce hiç dinlememiştim.yeni bi işe başladım..CD market..bi kaç kere dinledim o kadar dikkatimi çekmemişti..5 dakika önce bu başlığı okudum şööle bi dikkatlice dinledim..evet rock etkilenimleri var..patronuma sordum (eski rocker lardan) "valla erhan bende çözemedim.rock desen tam olarak değil..pop desen değil..ama rock olduğunu hissettiriyo gibi" dedi..ilginç..ama gayet başarılı bi albüm..

yeni klip çekmiş istanbul adlı parçasına dogru rock muzige pek girmiyo ama dinleneblir hoş olmuş istanbul ve klibi buarada bi arkadaş 2. klibi şuna da bak şarkısının yazmış istanbul 3. klibimiydi...

DeaD_BoDy demiş ki:
yeni klip çekmiş istanbul adlı parçasına dogru rock muzige pek girmiyo ama dinleneblir hoş olmuş istanbul ve klibi buarada bi arkadaş 2. klibi şuna da bak şarkısının yazmış istanbul 3. klibimiydi...
Evet şuna da bak 2. klibi.Bence istanbul şarkısından daha güzel.

Geri