Pamela Spence

değişik bi tarzı var
aslında tiyatrocu bu kadın ama maddi yönden sıkıntı çektiği için teoman sayesinde ilk albümünü çıkardı istediği başarıyı yakaladı ve şimdi ikinci albüm......iyi......

bence kaliteli ve iyi...bende aradım özellikle pamela başlıklı bi forum...
ilk ve ikinci albüm çok eğlenceli, ses tınısı da hoş... sözler de hiç fena değil... ön yargılı olmamak lazım... ola ki okursa başarılar dilerim!..

ya arkadaşlar dinlediğim kadarıyla pamelanın albüm gayet güzel olmuş.kendisine tiki miki diyen arkadaşları kınadım valla :? hatun kesinlikle çok çok farklı ve sesi mükemmel.istanbul gayet güzel bi şarkı,bir de bomba bi şarkısı daha var radyoa dinlediğim ama adını bilemiyorum.ben de nette bulamadım şarkılarını,en kısa zamanda alıcam albümünü..

60lar ve 70ler etkileri gördüğüm bi kadın.ve bunu şu anın alternative müzigiyle bahdaştırmış..hatunun yaşam tarzı ile siznkiler bahdaşmadıgından herhalde kötü geliyor olabilir..bi popüler şarkısı vardı.o bayaa bi hoştu mesala.benim o tarz şarkılara ait çok komik bi dansım vardı.bu yüzden felanda seviyor olabilirim yanii dinlerken egleniyodum :)

albümde üç tane cover parça yer almaktaymış.bir tanesi ebru gündeşin fırtınalar adlı parçası,bir tane zeki mürenden bir şarkı(ismini bilmiyorum)diğer coverıda öğrenemedim.

sesi güzel de bir türlü şarkılarını sevemedim. yeni parçası da başlangıçta bana "uykusuz her gece"yi anımsatıyor. sanki tam ona sarılırkeen gördüm pencerdeeeen deyiverecekmiş gibi.

shine demiş ki:
sesi güzel de bir türlü şarkılarını sevemedim. yeni parçası da başlangıçta bana "uykusuz her gece"yi anımsatıyor. sanki tam ona sarılırkeen gördüm pencerdeeeen deyiverecekmiş gibi.

evet girisi ve sarkinin ritmi "uykusuz her gece'yi animsatiyor.
firtinalar coveri güzel olmus.

Geri